Shiba Inu dosáhla 900 000 sledujících na Twitteru a předběhla tak Solanu, Litecoin či Uniswap

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Twitterový účet Shiba Inu (SHIB) v pondělí 20. září 2021 oznámil, že dosáhl 900 000 sledujících.

16. září cena Shiba Inu (SHIB) dramaticky vzrostla a prorazila tak mnoho úrovní odporu. Zvýšení ceny následovalo po zalistování coinu na Coinbase. Během 24 hodin bylo do kryptoměny napumpováno 870 milion dolarů.

Vzhledem k obrovskému nárůstu popularity v oblasti sociálních médií, meme mince předstihla dlouholeté projekty jako Litecoin (768.2K sledujících), Defi Uniswap (631K sledujících), a dokonce i Solanu (622.8K sledujících).

Je zajímavé, že z těchto 900 000 sledujících je pouze 12,4 % údajně „falešných účtů“, což zdůrazňuje rostoucí zájem mezi skutečnými retailovými investory o digitální aktivum.

Audit falešných sledujících pro oficiální účet Shiba Inu (SHIB). Zdroj: followeraudit.com

Meme Coin

Shiba Inu je decentralizovaný memé token postavený na Ethereu, který byl vytvořen jako konkurent Dogecoinu (DOGE), jehož maskotem je Shiba Inu.

SHIB má cirkulující zásobu ve výši jednoho kvadriliónu a projekty jako inkubátor pro nezastupitelné tokeny (NFT).

Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla, mohl v poslední době přispět k nárůstu cen SHIB a této fanouškovské základně tweetem o příchodu svého nového štěněte Shiba Inu s názvem „Floki“. V důsledku toho cena akcií SHIB 13. září ráno stoupla.

Analýza ceny Shib Inu

Rozhodnutí společnosti Coinbase bylo vřele přijato komunitou Shiba Inu a zvýšilo hodnotu kryptoměny na 0,000008815 USD, což představuje nárůst o téměř 31,9 %.

Poté však býčí impuls slábl. V současné době SHIB konsoliduje na dvou kritických obchodních zónách v rámci přípravy na turbulentní posun vpřed.

7denní cenový graf Shiba Inu. Zdroj: CoinMarketCap.com

Závěr

Podle CoinMarketCap.com se v současné době mince obchoduje na 0,000007362 USD, což je pokles o 3,10 % za den, ale o 14,63 % za posledních sedm dní. Nákupní tlak se tak vrátil, protože investoři vzali zisky, což vedlo ke konsolidaci mezi úrovněmi odporu 0,00000768 a 0,00000835 $. Vytvořil se tedy prostor pro další růst ?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

16 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: