[Večerní souhrn článků] • Rekordní zájem o XRP futures • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rekordní zájem o XRP futures

XRP v poslední době předvádí působivý růst, který pochopitelně neunikl pozornosti mnoha investorů. Ať už je důvod tohoto růstu jakýkoli, projevilo se to zvýšeným zájmem investorů o obchodování s futures na XRP. Open interest dosáhl hodnoty 1,2 miliardy dolarů, což je nové historické maximum. [1]

Analýzy a trhy

09.04.21 Technická analýza BTC/USD – Čekáme na šestý pokus

Jak bylo avizováno ve čtvrteční analýze na Bitcoin (BTC), kurz otestoval S/R level 58 189 USD a lze tedy předpokládat, že se zase přiblížíme do těsné blízkosti psychologických 60 000 USD. Uvidíme tedy, zda se tentokrát průraz podaří či nikoliv. Těch pokusů bylo totiž hodně a je tedy evidentní, že snaha prodávat je na této úrovni nemalá.

09.04.21 [Přehled trhu +BTC, DOT] Bitcoin a ani Polkadot nezvládl další klíčovou hodnotu!

V dnešním přehledu trhu se podíváme, jak se dařilo coinům z top 100 kapitalizace. Jak to vypadá na trhu kryptoměn? Bitcoin je kryptoměnovým králem, a proto se pochopitelně podíváme, jak vypadá jeho technicka analýza.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Peter Thiel varuje: „Bitcoin může být čínská finanční zbraň proti USA“

Peter Thiel, konzervativní miliardář a spoluzakladatel PayPalu, řekl na začátku roku 2018: „Kryptoměna je liberální, AI je komunistická.“ Mluvil konkrétně o decentralizaci a centralizaci.

Jak přišli k bohatství top 10 krypto miliardáři podle časopisu Forbes

Od hodlerů po tvůrce burz a směnáren – toto jsou kryptoměnoví miliardáři na listu Forbes, stvoření zlatou horečnou digitálního druhu.

Jaká je budoucnost altcoinů po překonání BTC hranice 60 000 USD

Cena Bitcoinu vystoupala na rekordně vysokou úroveň až k hodnotě 60 000 USD. Tato hranice se však BTC nedaří prorazit a proto již několik týdnů konsoliduje pod ní. Co na to altcoiny?

Binance smart chain (BSC) – rychlý blockchain s nízkými poplatky

Binance smart chain (BSC) jak již název napovídá je blockchain, který vzniknul v dílně Binance. Abych to uvedl na pravou míru, jedná se o upravený blockchain Ethereum (ETH). Pokud si říkáte, že upravený blockchain, založený na ETH nemůže uspět, opak je pravdou. Pojďme se podívat blíže, proč se BSC v poslední době tak nevídaně daří, proč má již nyní větší objemy transakcí než ETH a v čem je vlastně oproti ETH jiné.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: