[Večerní souhrn článků] • Poplatky za Bitcoin klesly o 54% • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Poplatky za Bitcoin klesly o 54%

Průměrný poplatek za bitcoinovou transakci se snížil o téměř 54%. Naposledy, kdy se tato nízká úroveň poplatku mohla vidět, bylo v únoru 2018. Střední poplatek dosáhl vrcholu 3,91 USD za transakci, aktuálně klesl na hodnotu 1,65 amerických dolarů.

Coinbase kupuje kryptomakléře Tagomi

Sanfranciská kryptoburza Coinbase se snaží překonat Binance, když oznámila koupi společnosti Tagomi, která se zaměřuje na služby institucionálním investorům. Coinbase koupila společnost výhradně ze svých soukromých akcií.

Analýzy a trhy

27.05.20 Technická analýza ETH/USD: +58%. Média posouvají hodnotu ETH nahoru

V dnešní analýze se podíváme, jak to vypadá s Ethereum. Ten právě zažívá docela dobrý rok a určitě zazářil. Dočkáme se zde krátkodobého odrazu, aby znovu hvězda zazářila?

27.05.20 Technická analýza BTC/USD – Falling wedge jako spása?

Máme pár dní od mé poslední analýzy na Bitcoin (BTC) a během té doby se odehrálo docela dost věcí. Jsem v pohledu na trh teď docela rozpolcený, protože to chvíli vypadalo, že ten střednědobý uptrend jde už do háje.

27.05.20 [Přehled trhu+BTC] Nejbližší hodnoty pro long a short. Kde jsou?

Nejbližší hodnoty pro long a short. Kde jsou? Podíváme se na hodnoty, které zajímají všechny investory. Nebude chybět ani top růst z pomezí top 100 kapitalizace a největší propady.

Kryptoměny a kryptofirmy

Digitální měny centrálních bank nejsou náhradou za Bitcoin, říká Grayscale

Manažer bitcoinových fondů Grayscale v nedávné zprávě společnosti vysvětluje, proč je pojetí CBDC (digitální měny centrálních bank) jako náhrady za Bitcoin nesprávné.

Tři trendy ve světě altcoinů, které není radno ignorovat – Odvětví kryptoměn, která budou v následujících letech žádaná

Bitcoinová dominance se stále pohybuje velmi vysoko a velká část altcoinů nadále cenově trpí. To je ovšem příležitost proto, připravit se na potenciální bullmarket. Dnes se podíváme na tři různé trendy, které ve světě altcoinů získávají na relevanci.

Cameron Winklevoss o regulaci kryptoměn: „Volnost pro všechny nefunguje“

Dvojčata Winklevossovi věří, že regulace kryptoměn a svoboda zákazníka se mohou potkat někde uprostřed. Jak je to s regulacemi a kudy vede správná cesta?

Pokud nastane po halvingu stejný scénař jako v letech 2012 a 2016, bude vývoj ceny BTC „téměř vertikální“

Po té, co se 11. května uskutečnil halving bitcoinů, se příjem těžařů během noci efektivně snížil na polovinu. Odměna za vytěžený blok klesla z 12,5 na 6,25 BTC, čímž došlo ke snížení míry inflace vlajkové lodi kryptoměn na polovinu.

Regulace a státy

Kryptoměny a blockchain budou v pokoronavirovém světě důležité – tvrdí japonský senátor

V době pandemie nemoci Covid-19 svět hledá možná řešení, jak bránit šíření koronaviru a jak se vyhnout ekonomické recesi. Japonští senátoři tvrdí, že kryptoměny a technologie blockchain budou hrát velkou roli v pokoronavirovém světě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – State of the staking

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře