27.05.20 Technická analýza ETH/USD: +58%. Média posouvají hodnotu ETH nahoru

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme, jak to vypadá s Ethereum. Ten právě zažívá docela dobrý rok a určitě zazářil. Dočkáme se zde krátkodobého odrazu, aby znovu hvězda zazářila?

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na ETH/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 27.05.20 [Přehled trhu+BTC] Nejbližší hodnoty pro long a short. Kde jsou?

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 58,7 %

Ethereum má za rok zhodnocení 58%. Krásná procenta. Momentálně se pohybujeme na 203 USD. Je těžkopádné se posunout přes 218 USD. Celý pohyb a tlak se soustřeďuje na hodnotách 200-220 USD. Investoři prozatím nemají sílu na to, aby šli výše. No zároveň hodnoty na 200 USD si uhlídaly bears a je těžko se pod ně dostat. Momentální pohyb do strany je uklidněním situace a vyhovuje zřejmě oběma stranám. Většího pohybu se dočkáme zřejmě v příštím týdnu.

Ethereum vypadl z bullish kanálu a neudržel ani support line na 192 USD ani na 200 USD. Následně jsme se vytáhli nad 200 USD a momentálně se investoři připravují na větší pohyb.

Růst Ethereum se za rok 2020 dá přiřadit k mediální pozornosti. Asi více z Vás postřehli, že se nejvíce medializoval Ethereum 2.0. Tato pozornost médií poutá samozřejmě pozornost i investorů, který investují ve velkém. Pro následující přechod na proof of stake bude nutné vlastnit 30 ETH, za které dostanete dividendy. Zlepšuje se i bezpečnost Ethereum. Systém byl navržen takovým způsobem, aby případní útočníci museli vynaložit velké množství finančních prostředků, aby blockchain kompromitovali. Přesto však Vitalik vidí u Bitcoinu určité nedostatky, které souvisí s algoritmem Proof of Work.

Po zavedení algoritmu PoS by uživatelé uzamkli svůj Ether v inteligentních smlouvách, namísto investice velkého množství výpočetního výkonu a potažmo elektřiny, jako je tomu u algoritmu PoW.
U algoritmu PoW platí, že čím vyšší má těžař výpočetní výkon, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že vytěží blok. Podobně tak u algoritmu PoS platí, že čím více Etheru uživatel vlastní, tím se zvyšuje pravděpodobnost validace bloku.
V systému PoS, který si Buterin představuje, existuje doba, po kterou validátor vytvoří nový blok. Během této doby může být tato validita tohoto bloku napadena a může být prokázáno, že obsahuje nelegitimní data.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře