[Večerní souhrn článků] • Novogratz: Bitcoin je v dobrém stavu, pokud zůstane nad 40 000 USD • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Novogratz: Bitcoin je v dobrém stavu, pokud zůstane nad 40 000 USD

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital, Mike Novogratz, v dnešním rozhovoru pro CNBC prohlásil, že není ohledně bitcoinu nervozní, pokud cena neklesne pod hranici 40 000 amerických dolarů. Podle Novogratze je pokles cen spíše zdravým nápravným tahem pro trh. [1]

Analýzy a trhy

21.09.21 Technická analýza BTC/USD – prodejní tlak u 42 000 USD zesiluje

Bitcoin (BTC) svůj pokles od pondělní analýzy příliš nezastavil. Alespoň tedy z pohledu vyšších časových rámců. Na intradenních grafech je rozhodně znát, že jsou nakupující aktivní, ale jejich snaha nestačí. Z pohledu denního grafu rozhodně zvítězili medvědi a to na celé čáře.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Robinhood možná brzy umožní výběr kryptoměn

Maloobchodní platforma Robinhood údajně testuje dlouho očekávanou funkci digitální peněženky, která uživatelům umožňuje posílat a přijímat kryptoaktiva, jako je například Bitcoin (BTC).

V příštích měsících Bitcoin dosáhne 100 tisíc USD: Tone Vays

Tone Vays klidní obavy investorů a šíří bullish nálady, protože stále věří, že se Bitcoin chystá k parabolickému růstu, který cenu hlavní kryptoměny dopraví do cíle laserových očí.

Kalifornie je nejvíce připravena na kryptoměny

Americká Kalifornie se v indexu připravenosti na kryptoměny dostala na první místo v zemi. Bitcoinová infrastruktura je tak ve státě na velmi vysoké úrovni a předběhla mnoho dalších amerických států, které jsou ke kryptoměnám také velmi otevřené.

25 % populace Salvadoru (1,6 milionu občanů) nyní používá bitcoinovou peněženku

Podle prezidenta Salvadoru Nayiba Bukeleho nyní existuje 1,6 milionu Salvadořanů, což je zhruba 25 % populace využívající peněženku pro Bitcoiny Chivo.

Šéf kryptoměnové divize Facebooku: Stablecoiny jsou skvělé na placení, ale proti inflaci je nejlepší Bitcoin

Stablecoiny se staly v poslední době v kryptoměnové komunitě poměrně vážným tématem. Došlo k tomu po spekulacích, že se Komise pro cenné papíry (SEC) na ně zaměřila poté, co naznačila, že některé z nich mohou být cennými papíry.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: