V příštích měsících Bitcoin dosáhne 100 tisíc USD: Tone Vays

5
(4)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Tone Vays klidní obavy investorů a šíří bullish nálady, protože stále věří, že se Bitcoin chystá k parabolickému růstu, který cenu hlavní kryptoměny dopraví do cíle laserových očí.

Vays je opět bullish.., opět

10 let se živil na Wall Street, nyní stojí v čele bitcoinových maximalistů a patří k nejznámějším krypto influencerům. V březnu 2019 řekl, že až Bitcoin začne růst, altcoiny zkrachují, a v říjnu 2020 uvedl, že „dokonalá“ nákupní zóna je v oblasti 11 tisíc dolarů za jednotku krále kryptomarketu.

Tone Vays nyní říká, že Bitcoin se v příštích měsících chystá k růstu. Stejně jako všechny laserové oči v profilech na Twitteru se zaměřuje na 100 000 $. Vays předpovídá opakování rally na Bitcoinu od konce července do začátku září, kdy BTC prudce vzrostl z 32 000 na 52 000 dolarů.

Útok na ATH na radaru?

Tone Vays se ve své predikci řídí na základě indikátoru Momentum Reversal Indicator (MRI). Jedná se o časový ukazatel, který předvídá ukončení trendů na základě hybnosti pohybu cen. Ostřílený obchodník s kryptoměnami očekává silné rally pro BTC, než narazí na odpor těsně nad historickým maximem na úrovni kolem 68 000 dolarů.

Analytik uvádí:

„Pravděpodobně budu očekávat opakování této situace, a pokud tuto situaci zopakujeme, dostaneme se přímo na nové historické maximum na 68 000 USD nebo možná o něco méně. Pravděpodobně budeme mít značný odpor na linii odporu MRI a poté, co se tam zasekneme, pravděpodobně do listopadu, možná až v polovině listopadu, pak očekávám obrovský průlom z této oblasti (68 000 USD) do oblasti 100 000 $ do konce roku nebo do ledna až února. Ať tak či onak, toto jsou mé cíle. Právě teď zůstávám velmi bullish.“

Vays říká, že čeká průlom historických cenových maxim BTC na začátku příštího měsíce, než se do roku 2022 začne parabolicky pohybovat v šestimístném cenovém rozpětí. Domnívá se, že cena hlavní kryptoměny by mohla v říjnu vystřelit stejně jako v roce 2013.

„Stejně jako předtím, na začátku října nebo v polovině října očekávám, že začneme ohrožovat předchozí historická maxima a pak na konci roku obrovský náběh. Kolem poloviny října do konce prosince očekávám, že půjdeme z těch 65 000 $ až na 100 000 $. To je stále můj cíl.“

Závěr

Pamatujte, že Vays nenese rizika ani zisky z vašich případných investic a obchodů. Predikce 100 tisíc dolarů za Bitcoin během pár měsíců je pěkná, ale nelze ji považovat za finanční radu. Použijte tedy především vlastní hlavu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: