Shortovat BTC nyní ne! Říká Tone Vays – 11 tisíc $ je ideální “buy the dip” zóna

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

V březnu 2019 řekl, že až Bitcoin začne růst, altcoiny zkrachují. Slavný bitcoinový maximalista Tone Vays opět sdílí svůj pohled na trh. Říká, že shortovat by nyní určitě nechtěl.

Ideální “buy the dip” zóna

Tone Vays uvádí, že „dokonalá“ nákupní zóna je nyní v oblasti 11 tisíc dolarů. Vaysův pohled na budoucí vývoj ceny BTC zůstává optimistický. Poukazuje na vzestupnou tendenci Bitcoinu, který podle něj má nyní sotva medvědí vlastnosti.

Shortovat Vays nyní nebude

Při zkoumání týdenních a denních grafů Vays včera poznamenal, že existuje jen málo důvodů očekávat významný propad. Těžko se podle něj nyní podíváme dolů nad rámec „korekce jednou až čtyřmi svíčkami.“

Je zde krátké období, kdy BTC konsoliduje své zisky z počátku týdne, pokud jde o pár BTC/USD. Toto období by nemělo trvat déle než cca 4 dny. To by se mělo potvrdit a hned poté bude Vays hledat „koupi dipu“ za uvedených 11 000 $. Říká však:

„Chtěl bych koupit dip nebo koupit breakout [průlom nahoru], ale nevím, co z toho to bude.”

V každém případě analytik nepředpokládá, že by v nejbližší době BTC shortoval.

Když to půjde nahoru hned

Pokud jde o korekci, Vays říká, že kdyby měl koupit dip: Dokonalý pokles by byl […] kolem 11 000 dolarů.” Nicméně dodává, že trend směrem k 11 000 USD se také může brzy zlomit. V takovém případě by byla vhodná nákupní oblast mezi 11 537 a 11 570 USD, uvádí. Poukazuje přitom na dvě technická maxima z předchozích denních svíček.

Zdroj: Coin360

Fundament

Při své trading analýze se Vays neopírá jen o pohled na graf. Jeho optimistický bullish výhled povzbuzují také korporátní nákupy, a není sám. Řada dalších analytiků a odborníků tento názor sdílí. Na zvyšující se zájem společností o Bitcoin upozornil třeba generální ředitel společnosti Grayscale Barry Silbert či manažer fondu Dan Tapeiro.

Závěr

V současné době se BTC analytik dívá po longu. Říká, že ideální nákupní zóna je 11 000 USD a shortovat by těď nechtěl. Optimismus Tone Vayse podporuje zvýšení institucionálního zájmu.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: