[Večerní souhrn článků] • Noční klub v Miami přijímá BTC • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Noční klub v Miami přijímá BTC

Vzhledem k ustupující pandemii koronaviru Covid-19 v americké Floridě budou mimo jiné znovu otevřeny i noční kluby. Noční klub E11even v Miami se má opět po roce vrátit zpět k životu a jako formu platby bude přijímat bitcoiny a další kryptoměny. [1]

Analýzy a trhy

13.04.21 Technická analýza BTC/USD – Máme nové historické maximum

Jak bylo avizováno v předešlé textové analýze na Bitcoin (BTC), nejenom, že jsme se dočkali dalšího pokusu o průraz, ale tentokrát i vyšel.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Je ještě stále čas nakoupit Bitcoin?

Hodně často slýcháte, že stále není pozdě nakoupit Bitcoin  a naskočit do rozjetého vlaku. Ale je tomu opravdu tak? Není už pozdě nakoupit a držet?

Grayscale přidává do kryptofondů 1 miliardu dolarů za 24 hodin

Největší světová firma zabývající se správou kryptoměn doplňuje fondy. Grayscale uskutečnila nákup obrovského množství kryptoměn v hodnotě 1 miliardy dolarů za pouhých 24 hodin.

DeFi se stane odpovědí na globální financování

Tradiční finance jsou velmi nákladné, neefektivní a mnoho lidí po celém světě k nim nemá přístup. Řešením pro globální financování by tak mohly být decentralizované finance (DeFi). Ty zažívají v posledních několika měsících výrazný boom.

Bitcoin bude i nadále růst, tvrdí hlavní stratég Bloombergu

Hlavní komoditní stratég Bloombergu Mike McGlone věří, že Bitcoin je stále v režimu zjišťování cen. Očekává však, že se bude i nadále zhodnocovat. Tady je důvod.

MicroStrategy se stává první firmou, která bude vyplácet odměny představenstvu v BTC

MicroStrategy se stává první americkou společností, která bude členům představenstva vyplácet bonusy místo fiat peněz v bitcoinech (BTC). Zprávu oznámila v neděli na svém Twitter účtu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: