Grayscale přidává do kryptofondů 1 miliardu dolarů za 24 hodin

4.8
(10)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Největší světová firma zabývající se správou kryptoměn doplňuje fondy. Grayscale uskutečnila nákup obrovského množství kryptoměn v hodnotě 1 miliardy dolarů za pouhých 24 hodin.

Grayscale přidává do kryptofondů 1 miliardu

V tweetu zveřejněném 9. dubna společnost Grayscale odhalila, že její celková spravovaná aktiva (AUM) činí 46,1 miliard dolarů.

O den dříve přitom společnost Grayscale v samostatném tweetu oznámila, že drží v kryptoměnách celkem 45,1 miliardy dolarů, což naznačuje, že správce kryptoměn zvýšil své podíly o miliardu dolarů během 24 hodin.

Akumulace altcoinů

Probihající altcoinová sezóna láká také instituce a velké investory do rizikovějších vod kryptotrhu. Grayscale je ve fázi akumulace jiných kryptoměn, než je Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH). Tyto dvě mince přitom dosud tvořily více než 97 % podílů společnosti.

Data z platformy pro obchodování s krypto futures a informační platformy Bybt ukazují, že Grayscale za posledních 30 dní zvýšil své podíly ve čtyřech altcoinech. Za poslední měsíc společnost Grayscale koupila 36 215 litecoinů (LTC), 5 566 271 stellarů (XLM), 23 105 jednotek Zcash (ZEC) a 923 mincí Bitcoin Cash (BCH).

Odtok BTC

Co se týče hlavních fondů, zde za posledních 30 dní odteklo z bitcoinového trustu společnosti Grayscale (GBTC) 1 004 BTC, zatímco Ethereum Trust (ETHE) zaznamenal ve stejném časovém horizontu odliv 1 363 ETH. To doplňuje celkový obrázek, kdy, jak se zdá, instituce naskakují na vlnu altcoinového ráje a pravděpodobně hodlají využít altseason.

Novinky společnosti

Společnost Grayscale Investments minulý měsíc oznámila, že klientům nabídne 5 nových krypto trustů, které zahrnují Chainlink (LINK), Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA), Filecoin (FIL) a Livepeer (LPT).

Z podání z 5. dubna u americké Komise pro cenné papíry (SEC) pak vyplývá, že společnost Grayscale, zabývající se nákupem a správou kryptoměn, se chystá převést svůj Bitcoin Trust na fond, který bude obchodovatelný na burze, tedy na bitcoinové ETF.

Závěr

Grayscale uskutečnila nákup signifikantního množství kryptoměn. Šlo o navýšení spravovaných altcoinů v hodnotě 1 miliardy dolarů za pouhých 24 hodin. Mezi doplněné krypto patřil LTC či XLM, zatímco BTC a ETH fondy za poslední měsíc zaznamenaly menší odliv.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 10

Buď první kdo článek ohodnotí

7 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: