[Večerní souhrn článků] • MicroStrategy opět nakupovala a nyní drží 129 699 BTC • a další články

4.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

MicroStrategy opět nakupovala a nyní drží 129 699 BTC

Společnost Michaela Saylora nakoupila další bitcoiny za zhruba 10 000 000 dolarů. Průměrná cena zaplacená za jeden bitcoin byla 20 817 dolarů.

K dnešnímu dni má společnost ve svém držení 129 699 bitcoinů v hodnotě téměř 4 miliard dolarů. Za první čtvrtletí pak MicroStrategy vykázala tržby ve výši 119,3 milionu USD a hrubý zisk za čtvrtletí činil 93,6 milionu dolarů.

Analýzy a trhy

YouTube video

29.06.22 [Přehled trhu + BTC] Bitcoin téměř na svá minima 20 000 USD!

Minulý týden cena BTC uzavírala v poklesu, což je historický rekord – za 5 let devětkrát po sobě. Téměř na svá minima se dostal index strachu a chamtivosti. Začátek tohoto týdne je ale v růstu.

29.06.22 Analýza BTC/USD – Pomalu dolů, ale bez volume

Bitcoin (BTC) pokračuje ve velmi pomalém poklesu, který nás dovedl zpátky do těsné blízkosti S/R levelu 19 000 USD. Dokonce jsme dnes ráno padli pod 20 000 USD, což je samo o sobě psychologickou hladinou. V každém případě se nám kolem 21 000 USD konstruuje jedna větší tržní rovnováha

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Několik kryptoburz je “tajně insolventních”, varuje SBF

Generální ředitel FTX Sam Bankman-Fried (SBF) se nedávno podělil o své názory na stav kryptotrhu, jeho trajektorii a platformy a společnosti na něm působící. Tvrdil, že stále existuje mnoho zbývajících kryptoburz “třetí úrovně”, které jsou nesolventní, ale ještě nebyly odhaleny.

Navzdory propadu stále neexistuje aktivum s lepším risk/reward poměrem než bitcoin, říká populární analytik

Populární krypto analytik porovnává výnosy tradiční investiční třídy s bitcoiny (BTC) a říká, že navzdory současným propadům je na tom bitcoin nejlépe.

Regulační nejistota vytváří záplavu „nových“ soudních sporů

V analytickém článku zveřejněném v úterý na Law360 právníci z Choate Hall & Stewart LLP zaznamenali stále více důkazů o tom, že „nové aplikace stávajících zákonů“ jsou používány k soudním sporům proti uživatelům a investorům kryptoměn. Tento trend bude v průběhu času pouze zrychlovat.

Pokud SEC soudní řízení vyhraje, Ripple z USA odejde

Brad Garlinghouse má naprosto jasno v tom, co udělá, pokud by snad společnost Ripple prohrála soudní spor s Komisí pro cenné papíry a burzu (SEC). Odejde ze Spojených států.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

Jen 500 btc navrch proti 100k+ při těchto cenách? U Saylorů? A sakra …😃

Lhts

Jj, psychologie a strach je v tomto businessu určující. Kdo by jim ted půjčil ze? Kdy vsechno okolo krachuje…

Milan

CIA

Jiří

Joooo, kupte je všechny.. Ať zijou kryptoblbci..

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: