[Večerní souhrn článků] • Jedna z největších realitních společností vstupuje do BTC • a další články

5
(2)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jedna z největších realitních společností vstupuje do BTC

Caruso, jedna z největších soukromých realitních společností ve Spojených státech, integrovala do svých operací bitcoiny (BTC) a nyní přijímá světovou kryptoměnu jako legitimní možnost platby za pronájem svých nemovitostí po celých Spojených státech.  Kromě akceptace BTC jako způsob placení nájemného, společnost jasně uvedla, že se rozhodla přidělit jedno procento svého kapitálu do BTC. [1]

Analýzy a trhy

08.04.21 Technická analýza BTC/USD – Tam a zase zpátky

Tak jsme se dočkali průrazu, který byl avizován ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC). Nicméně nám to zatím moc nepomohlo, protože cenový pohyb nebyl až tak markantní a obávám se, že trh se bude i nadále chovat dost chaoticky. Vlastně je docela reálné, že se na sedmý pokus cena vrátí zpátky nad S/R level 58 189 USD, což už bude vážně bizár.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Může se DeFi integrovat do reálného světa?

Světové ekonomické fórum tento týden uspořádalo summit o globálním řízení technologií.  Během zasedání Rune Christensen, generální ředitel společnosti MakerDAO, popsal decentralizované finance (DeFi) a jejich potenciál. Aušrinė Armonaitė, litevská ministryně hospodářství a inovací, hovořila o tom, jak lze DeFi integrovat do veřejného sektoru.

Analytik tvrdí, že SEC otevře stavidla pro Bitcoin ETF za 1 až 2 roky

Jednoho dne SEC bitcoinové ETF schválí, říká Todd Rosenbluth. „Myslíme si, že jedno pravděpodobně uvidíme v příštím roce nebo dvou, ale nemáme pevný časový rámec na to, kdy by odpověď mohla být ano.“

Kiyosaki nakupuje bitcoiny, ale proč?

Lidé obvykle kupují bitcoiny v naději, že by je mohli prodat ostatním s vidinou vyššího zisku. Ale pro slavného finančního odborníka, jako je Robert Kiyosaki, je Bitcoin příležitostí odtrhnout se od vládního dohledu.

Jak na NFT bez šílených poplatků sítě – BSC vs. ETH

Jistě jste zaznamenali, že NFT (non fungible token) je stále více populární. NFT obrázky se prodávají za miliony dolarů. Je však toto odvětví vhodné i pro běžné smrtelníky? Ano!

Jak získat práci snů 2 – Pozvali vás na pohovor?

Reagovali jste na pracovní nabídku a pozvali vás na pohovor? Znamená to, že jste je svým životopisem či motivačním dopisem zaujaly. Jak se připravit na pohovor abyste na něm zapůsobily a vaše šance na získání pracovního místa se tak zvýšila?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img