[Večerní souhrn článků] • Grayscale nakoupila během včerejšího dne další BTC za 300 milionů USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Grayscale nakoupila během včerejšího dne další BTC za více než 300 milionů USD

Společnost GrayScale včera nakoupila další bitcoiny v hodnotě cca 300 milionů dolarů, čímž celková výše jimi spravovaných aktiv dosáhla 16 miliard dolarů. Včera bylo do jejich držení přidáno dalších přesně 12 319 bitcoinů a celkový počet držených BTC mincí je nyní na čísle 589 000.

grayscale_btc
Zdroj: trustnodes.com

Analýzy a trhy

23.12.20 [Přehled trhu + BNB + IOTA] Velký růst před Vánocemi? Velryby se chystají na útok?!

Velký růst před Vánocemi? Velryby se chystají na útok?! Podíváme se na grafy a jejich vývoj po krátkém útoku medvědů. Budou velryby dokupovat masivní už před Vánocemi?

23.12.20 Technická analýza XRP/USD a IOTA/USD – Tvrdý pád na hubu?

Máme den před vánočními svátky a já vám přináším opětovně analýzu na altcoiny. Dnešní výběr je XRP a IOTA a hlavně na první zmíněný coin žádná analýzy nebyla více jak měsíc.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší hráči Wall Street budou chtít v příštích letech Bitcoin

Historie Bitcoinu nás vrací zpět do historie revolucí, které ovládly svět. Abychom plně porozuměli cestě, kterou si Bitcoin od času svého vytvoření Satoshi Nakamotem před více než dvanácti lety prošel, začneme jedním citátem.

Předvánoční speciál – Nejpovzbudivější ohlasy kryptosvěta v roce 2020 [3/3]

Opět tu máme čas, kdy se rodiny pomalu setkávají a těší se na společnou oslavu nejdůležitějších svátků roku. Předvánoční nálada samozřejmě přechází i do kryptosvěta a inspiruje nás k tvorbě speciálů a různých vzpomínkových ohlednutí za předchozím rokem. V posledním díle trojdílného seriálu dokončíme shrnutí nejpovzbudivějších hlasů a nejlepších ohlasů kryptosvěta v roce 2020.

Loňská reakce proti plánované digitální měně společnosti Facebook Inc., Libra by byla nejhorší noční můrou většiny generálních ředitelů. Vlády a regulační orgány spojily zbraně, aby odrazily vnímanou hrozbu pro měnovou suverenitu, finanční stabilitu a ochranu údajů. Čím více se Mark Zuckerberg snažil ujistit politiky o finančním začlenění a inovacích, tím více to znělo, jako kdyby šéf tabáku popíral návykovost cigaret. Dokonce uznal problém slovy: „Chápu, že pro to nejsem ideální posel.“

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře