Předvánoční speciál – Nejpovzbudivější ohlasy kryptosvěta v roce 2020 [3/3]

5
(1)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Opět tu máme čas, kdy se rodiny pomalu setkávají a těší se na společnou oslavu nejdůležitějších svátků roku. Předvánoční nálada samozřejmě přechází i do kryptosvěta a inspiruje nás k tvorbě speciálů a různých vzpomínkových ohlednutí za předchozím rokem. V posledním díle trojdílného seriálu dokončíme shrnutí nejpovzbudivějších hlasů a nejlepších ohlasů kryptosvěta v roce 2020.

Cynthia Lummis

Pokračování je zde a rovnou začněme pěkně zostra. Co může ve světě investicí být hlasitějšího a povzbudivějšího, než když vaše dosud politiky spíše odmítané aktivum začne vášnivě propagovat vrcholový politik? Jen zřídka se na nejvyšší úrovni vlády Spojených států objevil bitcoinový býk. Nyní má kryptosvět svého šampiona.

Nastupující senátorka Cynthia Lummis se vyznačuje tím, že je první ženou zvolenou do kanceláře z Wyomingu, a zároveň je jednou z prvních, která je ochotna plně podpořit Bitcoin na politické půdě. Za svou podporu se nejen nestydí, ale přidala se k nějpovzbudivějším hlasům pro krypto v roce 2020. Již začátkem roku měla jasno:

„Jsem bývalý státní pokladník a investovala jsem pernamentní finanční prostředky našeho státu, takže jsem vždy hledala dobrou zásobu hodnoty a Bitcoin odpovídá tomuto účtu. Naše vlastní měna se nafukuje; Bitcoin ne. Je to 21 milionů bitcoinů, které budou těženy, a to je vše, je to konečná nabídka. Věřím tedy, že to bude ještě dlouho důležitý hráč, který si uchová hodnotu.“

Senátorka Cynthia Lummis není pouze symbolickým hlasem, ale doslova slíbila, že se postará, aby stále více politiků v senátu USA chápalo digitální měnu BTC a její výhody.

Meme, které chceme

Když jde o nejlepší ohlasy kryptosvěta, nemůžeme opomenout meme. Internetové vtípky jsou v komunitě nesmírně oblíbené a často a rádi je vyhledáváme a sdílíme. Meme dokáže vyvolat úsměv, pozvednout obočí, a hlavně – humorně poukázat na pravdivé skutečnosti.

Bez zábavy byl byl život nudný a jednotvárný. Vtípky mají moc šířit zrnko pravdy zabalené do vtipné kaše a přesto nezpůsobit ve své oběti dávení. Zcela jednoznačně proto právě meme patří k těm nejlepším hlasům, které se v roce 2020 ozývaly se ze světa kryptoměn.

Jedním z oblíbených témat 2020 byl tisk fiat peněz, kterého jsme si užili mnoho. Došlo to tak daleko, že i vláda Spojených států musela nějaké peníze prostě rozdat. V ČR to Babiš vyřešil oklikou, když zopakoval stejný krok, jen ho schoval a zaobalil jako výpomoc důchodcům. Fiat peněz je prostě moc a nikdo neví co s nimi. Důvodem je neustálý zvuk, některými popisován jako „brrrr,” který se šíří halami moneymakerů. Je zaznamenán na stránce https://brrr.money/, přičemž doporučujeme pro lepší efekt zapnout zvuk.

Závěr

Rok 2020 byl hlučný a zároveň tichý. Užili jsme si obrovské propady, ale i dosažení nových historických maxim. Měli jsme možnost nahromadit zásoby, ale také užít zisky a nyní, na konci roku, vzpomínáme na některé hlasité ohlasy a nejlepší hlasy, které se rozléhaly světem kryptoměn. Náš třídílný speciál končí, ale Vánoce teprve začínají. Tak si je užijte ve zdraví a pohodě!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img