[Večerní souhrn článků] • Google zavádí novou aktualizaci základního algoritmu • Pozvánka na BlockDown 2020

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Google zavádí novou aktualizaci základního algoritmu

Nadnárodní společnost Google dnes oznámila vydání rozsáhlé aktualizace algoritmů. Společnost vydává aktualizaci každé tři měsíce. Jelikož Google vlastní mediální platformu YouTube, kryptoměnový tvůrci na této síti se obávají zhoršení podmínek pro videa s tématikou kryptoměn.

Pozvánka na BlockDown 2020

Od 18. do 19. června 2020 proběhne po celém světě otevřená konference pod názvem BlockDown 2020. Tato velkolepá akce, která se má stát hlavní blockchainovou událostí roku, slibuje hosty jako Akon, Changpeng Zhao, Roger Ver a mnoho dalších. Pro více informací rozklikněte nadpis.

Analýzy a trhy

07.05.20 Technická analýza BTC/USD (9 625 USD): 10 000 USD za Bitcoin před halvingem nikdy nebyl cíl

I přes nekonečné prognózy ohledně hodnoty Bitcoinu je poměr predikcí před halvingem menší než po halvingu. Mnozí analytici predikují cenu po halvingu. Přesto se napříč predikcemi drží hodnota 10 000 USD za Bitcoin do halvingu. Je to ale hodnota, která skutečně odpovídá momentální hodnotě Bitcoinu, nebo jen media FUD?

07.05.20 Technická analýza indexů S&P 500 a NASDAQ – Na akciových indexech se tvoří bearish struktura H&S

Ten čas letí a my máme více jak týden od poslední analýzy na akciové indexy S&P 500 a NASDAQ. Na trhu se konečně něco rýsuje a to něco je velmi bearish struktura Head & shoulders, která může akciový trh pěkně poslat do pekel.

07.05. 20 [Přehled trhu+BTC] Den H za 5 dnů. (Ne)dosažitelných 10 000 USD ?

V pondělí příští týden tu máme den D nebo v tomto případě den H. Halving se nezadržitelně blíží a investoři nemají už mnoho prostoru na to, aby rostli k 10 000 USD. Včera se pustil Bitcoin až na 9 400 USD, no medvědi to znovu stáhli dolů.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin se stává méně volatilní než vznikající fiat. Že bychom mířili to the Moon?

Podle grafických údajů poskytnutých společností Woobull se volatilita BTC od roku 2012 potřetí snížila pod volatilitu měn rozvíjejících se na trhu (EM).

Bitcoin ve vesmíru: Satelitní síť Blockstream je nyní 25x rychlejší

Kanadská společnost Blockstream právě modernizovala svou satelitní síť, která nese blockchain bitcoinu. Rychlost dat je nyní 25x rychlejší a uživatelé mohou synchronizovat celý uzel bez připojení k internetu.

Ženy usnadňují vstup do blockchainu a kryptoměn jiným ženám

Dne 25. ledna 2018, Alexia Bonatsos, venture kapitalistka a Forbes „30 pod 30“ v kategorii médií, uveřejnila následující vzkaz: „Ženy, zvažte krypto. Jinak muži znovu získají veškeré bohatství. “

Věští opět Peter Schiff budoucnost Bitcoinu z křišťálové koule?

Peter Schiff, tento přední americký ekonom a známý kritik Bitcoinu (BTC), předpovídá, že cena tohoto aktiva po halvingu půjde výrazně dolů. Svoji předpověď zdůvodňuje tím, že po halvingu poklesne poptávka po Bitcoinu, což bude mít za následek medvědí bitcoinovou cenu.

Hot news

Paul Tudor Jones kupuje Bitcoin jako zajištění proti inflaci

Makroinvestor Paul Tudor Jones kupuje kryptoměnu Bitcoin jako zajištění proti inflaci, kterou vidí z nadměrného tisku peněz centrální bankou. O Bitcoinu tvrdí, že mu připomíná zlato v 70. letech 20. století.

Coinmate informuje o obnovení vkladů a výběrů v EUR a CZK

Pokud jste měli účet u Coinmate, nebo zvažujete Coinmate, máme pro vás čerstvou novinku – Coinmate plánuje opětovné zavedení vkladů a výběrů v EUR, a časem také v CZK. Více se dozvíte ve vyjádření, zaslaném přímo od Coinmate.

Regulace a státy

Top 6 zemí nejvíce hledajících halving Bitcoinu

Do půlení odměny těžařům (halvingu) zbývá necelý týden a na Google Trends se výraz halving dostává ve vyhledávání do popředí. Největší zájem jeví Evropa, která podle statistik předběhla několik světových mocností. Ukážeme si, které evropské země slovo halving hledají nejvíce.

Írán v prudké inflaci škrtá 4 nuly ze svých bankovek a mění název měny

Íránská měna se dočká něčeho, co bychom mohli přirovnat k hard forku. Update spočívá v tom, že vláda prostě v prudké inflaci škrtne 4 nuly. Obyvatelé se obávají hyperinflace jako ve Venezuele.

VIDEO

[Video] 35 procent zhodnocení naší strategie za dva týdny – co vy na to?

Erik předpokládal, že strategii bude muset optimalizovat, což je běžný postup, nicméně k optimalizaci zatím není důvod. Sám je příjemně překvapen výsledky naší strategie, kterou testoval v uplynulých dvou týdnech.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Cryptotradeři vs. Tone Vays

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: