[Večerní souhrn článků] • Coinbase oznamuje dvě nové investice ve snaze rozšířit ekosystém Etherea • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase oznamuje dvě nové investice ve snaze rozšířit ekosystém Etherea

Jedna z největších kryptoburz na světě oznámila svůj záměr investovat do dvou populárních aplikací v síti Ethereum, Uniswap a PoolTogether. Coinbase tak ve svém prohlášení uvádí, že se stává jednou z nejlikvidnějších burz pro Ethereum.

Analýzy a trhy

07.04.20 Technická analýza EOS a LINK – Bulls to vyhnali za poslední 2 týdny výrazně nahoru!

V dnešní analýze se podíváme na LINK a EOS. Jejich růst ode dna vzbuzuje pozornost stejně jako Bitcoin. Na grafu vidíme jehlu pro bulls.

BTC – Čeká nás další dump?

Máme zde po krátké pauze další analýzu BTC, tak se pojďme podívat, jak situace na trhu vypadá a kam by se případně mohla cena ubírat.

07.04.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Altcoiny se probraly k životu!

Analýza na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) byla sice v neděli, ale vzhledem k událostem z posledních 24 hodin je na čase udělat alespoň krátký update. Ethereum a Litecoin se relativně dlouhou dobu plácaly ve stejných cenových relací. Nicméně včera se situace na altcoinovém trhu začala měnit, a díky tomu vývoj kurzu na těchto dvou altech pěkně akceleruje.

07.04.20 [Přehled trhu] Bull run šílenství na altcoinech a Bitcoinu – Ethereum se utrhlo ze řetězu!

Včera se na trhu rozjelo pravé bull run šílenství. Bitcoin a Etheruem se utrhly ze řetězu a vidíme obrovský růst. Téměř celý trh z top 100 kapitalizace je v zelených číslech.

Kryptoměny a kryptofirmy

Tradiční obchodníci projevují rostoucí zájem o kryptoměny

Zpravodajská platforma Acuiti ve svém nedávném průzkumu odhalila, že tradiční obchodníci a společnosti projevují rostoucí zájem o kryptoměny a technologii s ní spojenou. Zpráva dále uvádí, že pro institucionální obchodníky bylo dosud spuštěno více než 100 schopných obchodních platforem s kryptoměnami.

Nejlepší kryptoderivátové burzy

Deriváty jsou efektivní obchodní nástroje, které mohou obchodníkům nabídnout výhodu v řízení rizik a znásobení zisků. Zde jsou první čtyři burzy krypto derivátů, které doporučujeme.

Koronavirus a nekonečné zadlužování – kam to povede?

Koncem minulého měsíce Michal Burry, známý z filmu The Big Short (Sázka na nejistotu), udělal něco, co ještě nikdy. Tweetnul. Možná i díky tomu, že na Twitteru existuje celá řada účtů s jeho jménem, jeho reakce na zavádění plošných restrikcí kvůli epidemii koronaviru v USA zůstávala nějakou dobu bez povšimnutí…

Halving a krize COVID-19 mohou vést k válce minerů s ničivými dopady na cenu BTC

Zatímco většina lidí se spoléhá na historii jako na indikátor hodnoty, jiní zase věří, že cena bitcoinů se po halvingu sníží. Ve skutečnosti se někteří domnívají, že tato událost (v kombinaci s probíhající koronavirovou krizí) způsobí masivní konkurenci mezi minery. Ta bude mít ničivé účinky na cenu BTC.

Rozhovor

Oskar Kořistka o světě startupů a nových technologií

„Startup často vypadá jako takové punkové prostředí, kde všichni dělají všechno“, říká Oskar Kořistka, zakladatel úspěšného startupu Supernova, v novém rozhovoru s Vaškem Gregorem. Pojďme si přečíst pár řádek o startupech nebo se rovnou podívat na nové video na našem žraločím YT kanálu.

Koronavirus

Prezident České lékařské komory varuje před experimentálním „promořením populace“ Covid-19

Na včerejší tiskové konferenci vláda České republiky sdělila, že má v plánu již postupně začít rozvolňovat opatření proti šíření koronaviru. Prezident ČLK na tyto náznaky reagoval otevřeným dopisem, kde naléhavě varuje před možnými následky.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Když se tě kámoš zeptá na tvé portfolio

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře