07.04.20 Technická analýza EOS a LINK – Bulls to vyhnali za poslední 2 týdny výrazně nahoru!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme na LINK a EOS. Jejich růst ode dna vzbuzuje pozornost stejně jako Bitcoin. Na grafu vidíme jehlu pro bulls.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na XRP/USD a ADA/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 07.04.20 [Přehled trhu] Bull run šílenství na altcoinech a Bitcoinu – Ethereum se utrhlo ze řetězu!

[LINK/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +62 %

V dnešní analýze se podíváme na LINK, který se v roce 2020 dostal na high 4,98 USD. Letos jsme také propadli na low na 1,35 USD. Ale momentálně je situace jiná a už 2 týdny vidíme (nejen na LINK) růst trhu k současné ceně 2,87 USD. Jak můžeme vidět na grafu, prolomili jsme odpor na 2,56 USD. Aktuálně nejbližší odpor bude na 3,28 USD. Podpora vznikne z bývalého odporu na 2,56 – 2,7 USD. Zřejmě na grafu uvidíme mírný pokles na 2,7 na potvrzení nové podpory a tímto potvrzením podpory se bulls rozhodnou pokračovat v růstu na 3,28 USD.

[EOS/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +6,28 %

I EOS je v roce 2020 již mírně v plusu. Momentálně dnes přidal sice pouze 3,6 % na růstu, ale včera to bylo až 11 %. Na topu byl v roce 2020 na hodnotách 5,52 USD. Low jsme v tomto roce zaznamenali na 1,29 USD. Aktuální hodnoty jsou kolem 2,73 USD. V rámci TA vidíme hodnoty odporu na 3 USD a následně o úroveň výš na 3,4 USD. Podporu budeme hledat u bývalého odporu na 2,48 USD.

Celý trh bude záviset v dalších dnech na Bitcoinu. Rok 2020 je čistou kopií pohybu Bitcoinu téměř u 96 % altcoinů. Takto výrazné kopírování Bitcoinu nebylo ani v roce 2019. Dokonce i samotný Bitcoin se momentálně řídí světovými trhem. Myslíme, že to je proto, že retail ve velké míře opustil Bitcoin a trh kryptoměn obecně. Zůstali velcí hráči a velryby. Ti jsou angažováni na světových trzích na akciovém trhu a trhu komodit a indexů. V roce 2020 vidíme přesnou kopii pohybu Bitcoinu a světových indexů. Lišíme se jen v % růstu a propadu. Samozřejmě i toto se dá vysvětlit objemem peněz. Proto vám každý den přinášíme pohled na světové trhy a % zhodnocení na vybraných indexech.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře