[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu by se měla tlačit na 100 000 USD • a další články

4
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Miliony dolarů v BTC přesunuty mezi kryptoburzami • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Obchodník varuje před medvědím trhem a propadem cen krpytoměn • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy následovaly zlato a Wall...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Bitcoinu by se měla tlačit na 100 000 USD

Podle známého analytika PlanB je nejvyšší čas, aby Bitcoin zahájil další významný posun nahoru. Svoji analýzu zveřejnil PlanB na svém oficiálním účtu na Twitteru. PlanB uvedl, že nastal ten správný čas.

Analýzy a trhy

14.09.20 Technická analýza ETH/USD – Ještě jeden leg down?

V dnešní analýze se opětovně zaměříme na trh s mincí Ethereum (ETH), kde se toho za těch několik dní odehrálo vcelku dost. Respektive, price action se kdovíjak neposunul, ale technická analýza přeci jenom není o dynamice vývoje kurzu. Ta dynamika je nyní sice klidnější, ale osobně to mám za takový klid před bouří.

14.09.20 [Přehled trhu+BNB] Binance coin využívá FOMO v době propadu celého trhu!

Binance coin využívá FOMO v době propadu celého trhu a vytváří nové měsíční maximum. Jak vypadá graf a proč tento coin tak vyrostl, se dozvíte v dnešním přehledu trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Banky po celém světě potřebují Ripple

Bývalý výkonný ředitel společnosti Ripple, Cory Johnson, prohlásil, že banky po celém světě potřebují XRP pro globální vypořádání. Dle Johnsona musí staré finanční instituce přijmout Ripple.

Odstíny bohatství: Jak moc se vyplácí mít dobré srdce?

K finančnímu bohatství vedou různě dlouhé a obtížné cesty. Stejné je to s jinými životními cili – ať už s těmi velkými, nebo jen při každodenním prodírání životem. Na začátku cesty má každý z nás čisté ruce a dobré srdce, někomu to možná vydrží celý život, obvykle však jen do určité míry.

Investice bitcoinových velryb se právě teď nachází v zásadním bodě

Velkoobjemoví neboli velrybí investoři do Bitcoinu se nyní nacházení na důležitém bodě odporu, který by mohl zásadním způsobem ovlivnit trh.

Jak jeden tým udržel vážný problém s Bitcoinem v tajnosti dva roky

Jeden ze způsobů, jak zajistit, aby vás nepřátelé nemohli využít, je udržet všechny vaše zranitelnosti a problémy v co největší tajnosti. Jeden tým vývojářů Bitcoinu tak dokázal světovou kryptoměnu číslo jedna podle tržní kapitalizace udržet poslední dva roky v bezpečí.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Objevit oheň…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře