[Večerní souhrn článků] • Bitcoin se může vyšplhat na 20 000 USD – tvrdí šéf BitMEXu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin se může vyšplhat na 20 000 USD – tvrdí šéf BitMEXu

Arthur Hayes, generální ředitel kryptoburzy BitMEX, se v rozhovoru pro Crypto Digest rozpovídal o tom, že Bitcoin v současné době nebyl v bezpečí před aktuálními nepokoji na trhu. Uvedl však, že zůstává velmi optimistický a dodal, že 20 000 USD je možným cílem odrazu do konce letošního roku.

Analýzy a trhy

12.03.20 Technická analýza EOS/USD – Pravděpodobně atakujeme low z konce minulého roku

Všimli jste si, jak ten včerejší odraz na kryptotrhu byl okamžitě zamítnutý? Tohle je úplně šílený krvák a již atakujeme lednové cenové hladiny. Co se týče EOS, tak ten za necelý měsíc ztratil více jak 48 % ze své hodnoty. A tento pokles i nadále pokračuje a asi i pokračovat bude, protože jakýkoliv pokus o obrat je rychle znegován.

Máme za sebou další těžký propad a Bitcoin momentálně bojuje o úroveň 7 400 USD

Včera k večeru došlo na BTC k rychlému odrazu a tím i na chvíli svitla naděje, že dojde konečně k nějakému zvratu. Odraz s růstem byl ale velmi rychle zadušen a pokračovalo se v dumpu. Tahle situace silně připomíná pump & dump a býci se evidentně chytili sami do pasti.

[Přehled trhu] 12.03.20 BTC/USD – Jatka na indexech a Bitcoinu pokračují, přidaly se i komodity!

Dnes se podíváme, jak se včera dařilo Bitcoinu a jak reagoval na světové trhy. Propad na Bitcoinu začal večer prolomením podpory na 7 800 USD. Kam až můžeme padnout? Kde bude nejbližší podpora?

Kryptoměny a kryptofirmy

10 nejbohatších lidí světa ztratilo při černém pondělí 38 miliard USD – tvrdí Forbes

V pondělí 9. března americké akciové trhy zažily další krvavý den, kdy hlavní akciové indexy S&P 500 a Dow Jones klesly o více než 7 %. Dle některých údajů se tak pondělí stalo nejhorším dnem pro americké akcie od finanční krize v roce 2008.

Šokující propad Bitcoinu vnáší obavy do kryptokomunity

Od svého založení v roce 2008 byl Bitcoin (BTC) považován za měnu poněkud kontroverzní. Od prvních dnů si s sebou nesl velmi špatnou pověst, neboť byl spojován zejména s dark webem, což uživatelům umožnilo za pomoci BTC nakupovat řadu nelegálního zboží.

Automatická demonetizace videí se zmínkou o koronaviru na Youtube se částečně zruší

Youtube před několika týdny zavedlo striktní postup pro videa obsahující jakékoli zmínky o nákaze koronaviru. To se nyní zmírní.

Západní národy se bojí následovat čínský model boje proti COVID-19, a to je pro bitcoiny špatné

Čhina je právem obviňována ze své pomalé reakce, když byl poprvé objeven COVID-19. Vláda se obávala, že bude vnímána jako slabá, nekompetentní a nedůvěryhodná, a zbytek světa za to nyní platí.

Hot news

Panic sell – Bitcoin padá! Dnešní propad o 27 % až k 5 678 USD

To, co předvedl dnes Bitcoin, nepotěší mnoho hodlerů a traderů, kteří si vsadili na long. Za dnešek vidíme až 27% propad a na chvíli jsme se dostali až k 5 687 USD. Situace je vážná.

VIDEO

[Video] Ekonom Kovanda: Jaký bude mít koronavirus dopad na světové trhy?

Koronavirus je dnes aktuální ekonomické téma. Moderátor Vašek Gregor si nejen o koronaviru povídal s ekonomem a hlavním analytikem investičního fondu CZECH FUND Lukášem Kovandou. Celý rozhovor můžete shlédnout v připojeném videu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Obrázek dne – trocha toho optimismu

 

halving

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img