[Večerní souhrn článků] • Bitcoin prolomil svoji historicky nejvyšší cenu • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin prolomil svoji historicky nejvyšší cenu

Nejdůležitější kryptoměna světa zdolala svoji historicky nejvyšší cenu z roku 2017. Bitcoin dnes překonal svůj dosavadní rekord na kryptoměnové burze Binance, kdy cena přesáhla 19 783 amerických dolarů. Dnešní nárůst byl z velké části ovlivněn vysokými investicemi do BTC.

Analýzy a trhy

30.11.20 Technická analýza BTC/USD – Golden ratio překonáno, je korekce ukončena?

Včera jsme si díky altcoinům od Bitcoinu trochu odpočinuli, ale vzhledem k pár důležitým věcem si myslím, že je na čase trh s BTC rozebrat. Cena Bitcoinu si stále drží růstovou trajektorii a tento stav přetrvává už v podstatě čtyři dny

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Do deposit contractu Ethereum 2.0 bylo uloženo ETH v hodnotě více než 510 milionů dolarů

Celkem 853 952 ETH (údaj platný v době psaní článku) bylo uloženo do deposit kontraktu Ethereum 2.0, aby se mohla spustit aktivace dosud nejambicióznějšího upgradu druhé největší kryptoměny. Očekává se, že tento upgrade zlepší ekonomický model, využití zdrojů, prostupnost sítě a její správu.

Garlinghouse: Co by se stalo s Ripple, kdyby byl XRP prohlášen za cenný papír vládou USA

Jak bude vypadat budoucnost platební společnosti Ripple, pokud vláda USA vyhlásí XRP za cenný papír? Na tuto otázku odpovídá generální ředitel společnosti Brad Garlinghouse.

Jakou by měl mít Bitcoin hodnotu, aby konkuroval tržní kapitalizací zlatu

V poslední době je predikováno mnoho čísel o budoucí ceně bitcoinů, většina z nich ale byla vyřčena bez kontextu. V tomto článku se tedy zaměříme na úspěchy BTC a uvedeme je do kontextu tradičních světových aktiv.

Mohou národní vlády zničit Bitcoin? Ano, ale nebude to snadné

Jednou z klíčových otázek v kryptoměnovém světě je, zda mohou národní vlády zničit svým jednáním Bitcoin nebo i ostatní kryptoměny. Dnes se podíváme na černý scénář pro Bitcoin a kryptoměny obecně a na to, proč je důležité podporovat snahy o vyšší soukromí na blockchainu.

Psychologie investičních rozhodnutí při dlouhodobém hodlování kryptoměn

Tento článek je bonusovým dílem k seriálu Plánujme nákup kryptoměn k hodlování. Hned v úvodu bych vás rád upozornil na jednu věc. Při dlouhodobém investování je třeba to mít v hlavě pěkně srovnané.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kryptoměny…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře