[Večerní souhrn článků] • Americký zákonodárce navrhuje zákon pro digitální tokeny • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americký zákonodárce navrhuje zákon pro digitální tokeny

Nový návrh zákona vycházející z iniciativy komisaře SEC, Hestera Peirce, si zakládá na vytvoření bezpečného přístavu pro projekty, které získávají finanční prostředky na budování decentralizovaných sítí. [1]

Analýzy a trhy

05.10.21 Technická analýza BTC/USD – dolar na supportu, Bitcoin u rezistence

Bitcoin (BTC) měl včera vskutku namále, protože to několik hodin vypadalo, že se trh připravuje na průlom S/R levelu 47 000 USD. Včerejší Price Action bylo tudíž vcelku napínavé. V každém případě jsem včera shrnul týdenní graf, takže pokud jste analýzu nečetli, můžete to nyní napravit.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Může existovat udržitelný PoW blockchain?

Vznik kryptoměn narušil tradiční finanční odvětví a zaujal svět. Decentralizační hnutí nejenže zabraňuje podvodům, ale pro ty, kteří žijí pod autoritářskými vládami, může poskytnout prostředek směny odolný vůči cenzuře, čímž poskytuje zásadní prostředek finanční svobody.

Odstíny bohatství: Jak moc se vám vyplácí mít dobré srdce?

K finančnímu bohatství vedou různě dlouhé a obtížné cesty. Stejné je to s jinými životními cili – ať už s těmi velkými, nebo jen při každodenním prodírání životem. Na začátku cesty má každý z nás čisté ruce a dobré srdce, někomu to možná vydrží celý život, obvykle však jen do určité míry.

Průzkum: 50 % Afričanů investuje do kryptoměn, aby zaplatili vzdělání svých dětí

Nedávný průzkum provedený společností Luno ukazuje, že většina investorů z Keni, Nigérie a JIžní Afriky investuje do kryptoměn, aby mohla svým dětem financovat vzdělání a zajistit jim tak lepší budoucnost. Co dalšího prozradil průzkum?

Vývojář Axie Infinity získal od investorů financování řady B ve výši 152 milionů USD

Sky Mavis, studio stojící za populární hrou Axie Infinity Nonfungible Token (NFT), oznámilo nové kolo financování společnosti.

Pokud kryptoměnový trh zůstane bez regulací, neskončí dobře – varuje předseda SEC

Trh s kryptoměnami se zahřívá. Září nám přineslo nemálo medvědích událostí a na oplátku vyvolalo mnoho debat o tom, kdy se trhu s digitálními měnami dostane řádné regulace.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: