[Večerní souhrn článků] • Americká kryptoměnová banka dostala zelenou • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americká kryptoměnová banka dostala zelenou

Kryptoměnová banka Avanti dostala zelenou ke svému podnikání, když byla tento týden jednomyslně schválena regulačními orgány v zemi. Kryptobanka Avanti se sídlem v americkém Wyomingu to potvrdila na svých oficiálních stránkách.

Analýzy a trhy

29.10.20 Technická analýza BTC/USD – Blíží se konec měsíce, velký pohyb na obzoru?

Od pondělní analýzy na Bitcoin (BTC) nám uběhl nějaký ten čas a hlavně máme polovinu současného týdne za sebou, takže je vhodná doba si grafy zase rozebrat. V předešlých dvou analýzách jsem se věnoval altcoinům jako je XRP, NEO a samozřejmě i Ethereu (ETH) a Litecoinu, abychom měli i nějaký ten kontrast.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin se stal pro americké investory aktraktivnějším

Pandemie koronaviru Covid-19 učinila Bitcoin pro americké investory atraktivnějším. Investoři považují nejdůležitější kryptoměnu světa za bezpečného uchovatele hodnoty oproti tradičním fiat měnám.

Čínská státní „kryptoměna“ bude bojovat proti USD „dolarizaci“

„Musíme zabránit dolarizaci,“ říká bývalý guvernér PBoC Zhou Xiaochuan s tím, že Čína chce svou digitální měnou vzdorovat dolaru. Je to podle něj jeden z hlavních návrhových bodů čínského programu CBDC.

Bitcoin nemůže pomoci nebankovním pohledávkám – CEO Mastercard

Generální ředitel společnosti Mastercard je přesvědčen, že Bitcoin je příliš volatilní a neprůhledný, než aby podpořil finanční začlenění. CBDC jsou však jiný příběh.

Hackeři odcizili z kryptosvěta k dnešnímu dni již 13,6 miliard dolarů

Podle údajů ze zprávy týmu Atlas VPN hackeři ukradli během celé historie kryptoměn již 13,6 miliard dolarů prostřednictvím 330 blockchainových hacků. Ty nejúčinnější proběhly na EOS DApps.

Bitcoin za časů koronaviru? Přichází druhá vlna

Ekonomická krize způsobená pandemií covid-19 přeje alternativním měnám. Předvídat chování stáda splašených investorů pod emočním tlakem je nicméně náročné. Zejména pokud jsou ve hře další faktory, jako je koronavirová krize. Přesto tu jsou ukazatele, které naklání ručičky vah na stranu Bitcoinu a my můžeme být více než optimističtí.

Bitcoin za milion USD? Podle Raoula Pala se máme na co těšit

Raoul Pal, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Real Vision Group, říká, že Bitcoin je „supermasivní černá díra“, která pojídá zlato, NASDAQ, banky, dluhopisy a další komodity.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Tak kdy?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img