[Večerní souhrn článků] • Ministr financí Salvadoru: Země neutrpěla žádné ztráty kvůli poklesu ceny • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ministr financí Salvadoru: Země neutrpěla žádné ztráty kvůli poklesu ceny

Ministr financí El Salvadoru Alejandro Zelaya reagoval na současný pokles na kryptoměnovém trhu. Ministr financí na tiskové konferenci zdůraznil, že Salvador neutrpěl žádné ztráty kvůli současným poklesům ceny. “Ke ztrátě nedošlo, protože jsme neprodali mince,” uvedl Zelaya. [1]

Analýzy a trhy

14.06.22 MEGA analýza BTC/USD – Bitcoin stále padá, 20K je tu

Bitcoin (BTC) pokračoval v tom dynamickém poklesu. Čili trh padl téměř na 20 000 USD. Na Bitstampu byl kurz skutečně již velmi blízko od původního historického maxima z roku 2017, což znamená, že bitcoin celkově klesl již o nějakých 70 %.

Cena BTC klesla na 23 tisíc dolarů a celková tržní kapitalizace kryptoměn se propadla pod 1 bilion dolarů

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Salvadorský prezident pod palbou kvůli bitcoinu

Salvadorský ministr financí Alejandro Zelaya zlehčoval dopad pádu bitcoinu na finanční zdraví země, uvedla agentura Reuters. Od doby, kdy Salvador učinil z bitcoinu (BTC) zákonné platidlo, se jeho cena propadla o 56 %.

Začínající recese? Coinbase snížila počet zaměstnanců o 18 %

Coinbase oznámila plány na snížení počtu zaměstnanců o 18 %, přičemž generální ředitel uvedl jako důvod začínající ekonomickou recesi.

Akcie MicroStrategy klesají o 20 % denně

MicroStrategy, jedna z největších společností na světě, která drží bitcoiny ve svém firemním portfoliu, se nachází hluboko v červených číslech. Pokles na kryptoměnovém a akciovém trhu poškodil společnost a cenu akcií.

Cardano uvádí na trh alfa postranní řetězec EVM

Input-Output Hong Kong (IOHK), mateřská společnost, oznámila spuštění alfa sidechainu Ethereum Virtual Machine (EVM) dne 12. června a dodala, že sidechain je aktuálně dostupný na testovací síti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img