[Večerní souhrn článků] • Bitcoin klesl na 28 000 USD, Ethereum pod 1 800 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin klesl na 28 000 USD, Ethereum pod 1 800 USD

Dnešní den se nesl opět ve znamení červených čísel. Cena bitcoinu dnes klesla pod hranici 28 000 USD, zatímco druhá největší kryptoměna světa se dostala pod podporu na 1 800 USD. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 29 563, cena ETH okolo 1 871 dle KMC.

Analýzy a trhy

YouTube video

Bitcoin live stream – FOMC minutes – Jestřábí Fed – Obchodní rozpětí na BTC

Bitcoin (BTC) se drží v učebnicovém obchodním rozpětí. A to již po mnoho dní, zatím bez nějakého většího výsledku. Průraz samozřejmě jednou přijde, což pro nás samo o sobě může znamenat velký signál. Já si osobně myslím, že se pouze čeká na akciový trh.

26.05.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Konstrukce dna a pak vzestup?

Akciový index S&P 500 a Nasdaq se snaží již několik dní o konstrukci tržního dna. Negativní setrvačnost významně zeslábla, takže je přirozeně očekávání, že se kapitálový trh spíše odrazí nahoru. Nicméně trhy jsou pořád v depresi, kterou zřejmě přiživují informační toky ze strany Federální rezervní banky (Fed).

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Počet nových BTC adres prudce klesá

Vzhledem k tomu, že se většina trhu s kryptoměnami po krátkém období oživení opět obchoduje v medvědí červené barvě, následuje je i nálada veřejnosti kolem vlajkové lodi digitálního aktiva – bitcoinu (BTC), což dokazuje klesající počet nových adres v síti.

Emitent USDC společnost Circle žádá americký Fed, aby nespouštěl digitální dolar

Veřejnosti již dobře slouží tokeny soukromého sektoru… Společnost Circle poslala dopis centrální bance ohledně CBDC.

JPMorgan předpovídá 28 % nárůst bitcoinu

Jedna z největších finančních institucí na světě, JPMorgan, ve svém nedávném sdělení uvádí, že společnost udržuje reálnou hodnotu bitcoinu na hranici 38 000 amerických dolarů. Co dalšího uvádí investiční banka?

Viceprezident společnosti MasterCard: Masové přijetí kryptoměn se blíží, ale je třeba se vypořádat s problémy

Harold Bossé, viceprezident pro vývoj nových produktů a inovace ve společnosti MasterCard, uvedl, že startupy musí pracovat na nápadech, které dnes neexistují, a přimět podniky, aby využívaly nové technologie k řešení svých problémů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan

Glassnode: počet peněženek se zůstatkem 10.000+ BTC aktivně roste s poklesem ceny

Screenshot_2022-05-27-08-15-01-487_com.twitter.android.jpg
FC Slaboj Višněhrad

A co to znamená? Opravdu ty peněženky patří velrybám? A nemá tam BTC spíš plankton, co ani svou vlastní peněženku nemá, protože drží na burze (Revolutu apod.)…?

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: