JPMorgan předpovídá 28 % nárůst bitcoinu

5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Jedna z největších finančních institucí na světě, JPMorgan, ve svém nedávném sdělení uvádí, že společnost udržuje reálnou hodnotu bitcoinu na hranici 38 000 amerických dolarů. Co dalšího uvádí investiční banka?

JPMorgan předpovídá růst bitcoinu

Jedna z největších investičních bank na světě, JPMorgan, uvedla před nedávnem ve svém sdělení, že kryptoměny jsou jedním z preferovaných alternativních aktiv před nemovitostmi a nespadají do stejné kategorie jako akcie či dluhopisy.

“Kryptoměny předběhly nemovitosti jako jedno z  preferovaných alternativních aktiv, které nespadá do typických kategorií.”

JPMorgan ve svém sdělení také uvádí, že největší kryptoměna světa je v současné době obchodována značně se “slevou”. Investiční banka vidí hodnotu bitcoinu na hranici 38 000 amerických dolarů, čímž naznačuje potenciální nárůst o 28 %.

Korekce kryptoměnového trhu z minulého měsíce vypadá spíše jako kapitulace ve srovnání s loňským lednem/únorem a do budoucna uvidíme bitcoin a kryptoměnové trhy růst.”

JPMorgan uvádí, že kryptoměny se v letošním roce propadly stejně jako ostatní trhy kvůli rostoucí inflaci, úrokovým sazbám, válce na Ukrajině či zpomalení produkce v Číně. Cena bitcoinu se v letošním roce propadla o 37 %.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 074 USD dle KMC.

Závěr

Kryptoměny zažívají v posledních týdnech velmi bolestivé období. Zatímco bitcoin klesl o více než 30 %, druhá největší kryptoměna se propadla o necelých 50 %. Více informací o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách.

Co si o tom myslíte vy? Jak se podle vás bude vyvíjet cena největší kryptoměny světa? Celé znění banky JPMorgan naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: