Bitcoin live stream – FOMC minutes – Jestřábí Fed – Obchodní rozpětí na BTC

5
(1)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) se drží v učebnicovém obchodním rozpětí. A to již po mnoho dní, zatím bez nějakého většího výsledku. Průraz samozřejmě jednou přijde, což pro nás samo o sobě může znamenat velký signál. Já si osobně myslím, že se pouze čeká na akciový trh. Z technického hlediska to vidím na S&P500 a Nasdaq spíše pro odraz, ale z trhů jde snadno rozpoznat vskutku špatný sentiment. Navíc bylo zveřejněno FOMC minutes, které je hodně jestřábí. Což logicky trhům sebevědomí moc nepřidává. Zas na druhou stranu, všichni vědí, na čem jsme.

I tentokrát se určitě podíváme na altociny jako je XMR, ETH, LTC. Dnešní stream bude proto zase plný informací, takže určitě přijďte. A to v 19:00 na kanál Žraloci sobě.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img