[Večerní souhrn článků] • Nasdaq spustí do poloviny roku službu pro úschovu kryptoměn • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nasdaq spustí do poloviny roku službu pro úschovu kryptoměn

Bloomberg uvádí, že globální trh cenných papírů Nasdaq Inc. se připravuje na spuštění svých služeb úschovy digitálních aktiv do konce druhého čtvrtletí tohoto roku. Burza se tak poprvé angažuje v kryptoprůmyslu s tímto projektem, který byl původně ohlášen v září. [1]

Analýzy a trhy

24.3.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Další padající banky a čekání na Godota (recesi)!

Vítáme Vás u dalšího pátečního přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin zatím stabilní kolem 28 000 USD. Akciový index S&P 500 zápasí o hladinu 3900 bodů a drahé kovy se snaží vystřelit nahoru.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Chainanalysis odhaluje, jak se scammeři adaptují na medvědí trh

Vzhledem k tomu, že se obchodníci s kryptoměnami začali uprostřed kolapsu Terry v roce 2022 obávat investičních rozhodnutí, scammeři se přesunuli do světa bezplatných dárků a “romantických” podvodů.

Jerome Powell: Fed je zmaten ohledně kolapsu SVB

Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell na středeční tiskové konferenci prohlásil, že Fed jako regulátora zarazil nedávný kolaps Sillicon Valley Bank. Na tiskovce také prohlásil, že bude třeba revize.

Zaměstnanci Binance údajně pomáhají zákazníkům v Číně obejít kontroly KYC

Binance, největší světová kryptoměnová burza, vyvinula od skándálu burzy FTX značné úsilí, aby byla lídrem v transparentnosti. Nová zpráva však tvrdí, že zaměstnanci Binance údajně pomáhají uživatelům obejít bezpečnostní protokoly.

Poslední šance: KM + Binance Meetup již dnes v 18:00 Praha

Jsme nadšení, že Vás můžeme pozvat na skvělou kryptoměnovou událost společnosti Binance a uspořádat pro Vás jedinečný meetup, kde se můžete setkat s lidmi z oboru a diskutovat o kryptoměnách a blockchain technologiích.

Texas připravuje ochranu těžařů a obchodníků s kryptoměnami

Texas je znám svými vstřícnými podmínkami pro těžaře kryptoměn a obecně pro firmy spojené s kryptoměnami. Není divu, že po zákazu těžby kryptoměn v Číně se právě část firem přesídlila sem. Cody Harris, člen texaské sněmovny reprezentantů, nyní navrhuje schválení rezoluce, která nejen ukáže světu texaskou otevřenost pro kryptoměny, ale zajistí i trvání tohoto přístupu do budoucna.

Kryptoměny jsou řešením bankovních bankrotů – nikoli jejich příčinou

Nedávno jsme byli svědky uzavření banky Silicon Valley Bank, kterou převzala pod svou správu FDIC. Byli jsme také svědky runů a úpadků dalších bank, včetně Silvergate Bank a Signature Bank. To vedlo k rostoucí vlně obav z runů na další banky, jako je First Republic Bank.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img