Poslední šance: KM + Binance Meetup již dnes v 18:00 Praha

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Jsme nadšení, že Vás můžeme pozvat na skvělou kryptoměnovou událost společnosti Binance a uspořádat pro Vás jedinečný meetup, kde se můžete setkat s lidmi z oboru a diskutovat o kryptoměnách a blockchain technologiích.

Registrujte se nyní na stránkách Eventbrite

Binance Meetup v Praze

Dnes, 24. března v 18:00, se v Praze koná skvělá kryptoměnová událost Binance Meetup, na kterou Vás srdečně zveme. I když je akce téměř vyprodaná, společnost Binance uvolnilo pro fanoušky Kryptomagazinu ještě 50 míst. Tak na co ještě čekáte?

Na této akci bude mít svůj vlastní panel majitel Kryptomagazinu, Dariusz Matuszyński. Mezi přednášejícími nebude chybět ani náš šéfredaktor a hlavní analytik, Jaroslav Jarolím, kterého můžete znát z našich pravidelných streamů.

Těšíme se na Vaši účast a na to, že společně oslavíme návrat Binance do Prahy! Neregistrovali jste se ještě? Registrujte se nyní na stránkách Eventbrite. Kompletní program události naleznete pod přiloženým odkazem ZDE.

Budeme se na vás těšit!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lumas

Nemohu zapomenout že že mně udělali Američana a musel jsem odejít..
A krypto přesunout na trezor…

spot_img