[Večerní souhrn článků] • Kryptoměnová platforma Luno propustí 35 % zaměstnanců • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměnová platforma Luno propustí 35 % zaměstnanců

Britská kryptoměnová platforma Luno podle nejnovější zpráv CNBC sníží počet zaměstnanců o více než 330 lidí, což představuje 35 % firmy. Luno se tak řadí mezi další kryptoměnové společnosti, které se rozhodly propouštět. [1]

Analýzy a trhy

25.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Varovné signály a vybírání zisků?

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Z amerického trhu dostáváme další neutrální výsledky společností a smíšená makrodata.

25.01.23 Analýza ETH/USD – Po více jak měsíci korekční pohyb

Ethereum kurz má za sebou velmi slušné zisky, které se v podstatě tvořily od poloviny prosince. Z počátku byl vývoj velmi střídmý. Ale ke konci prosince začala kurzová expanze nabírat setrvačnost. A nakonec jsou z toho kurzové zisky o více jak 45 %. V posledních několika dnech se však postup kurzu etherea zastavil.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Navzdory pesimistickým vyhlídkám Salvador splácí své dluhopisy

Prezident El Salvadoru Nayib Bukele společně s vládou oznámil, že země zaplatila svůj dluhopis ve výši 800 milionů amerických dolarů plus úrok. Splacení dluhopisu přichází navzdory pesimistickým vyhlídkám a názorům mnoha subjektů.

Předprodej Play-to-Earn hry Calvaria se uzavírá na 3 milionech, nyní zbývá k vybrání pouze 200 tis. dolarů – Nenechte si jej ujít 

Očekávané krypto bojové karetní hře Calvaria na bázi Play-to-Earn (P2E) zbývá do konce předprodeje získat už jen 200 tisíc dolarů. Potenciální investoři tak nemají příliš času nazbyt.

Stablecoiny a CBDC mohou hrát smysluplnou roli v platbách

Výkonný ředitel společnosti Visa je i nadále přesvědčen, že řešení založená na blockchainu lze integrovat do jeho služeb a nabídek, které posílí další generaci plateb.

Jaký trend se formuje na futures a opcích?

Od počátku ledna panuje na trzích poměrně optimistická nálada. Bitcoin i altcoiny jdou nahoru a každý obchodník spekuluje, zda je to již nový býčí trh, nebo zda je to jen past a je potřeba vyskočit včas. Trendy se formují i na kryptoměnových derivátech, jako jsou futures a opce.

Bitcoinový bull run, nebo past? Jak to vidí Glassnode

Cena Bitcoinu od začátku roku (YTD) vzrostla o 40 % a znovu se dostala na úroveň 23 000 dolarů. Vzhledem k přetrvávajícím obavám kolem společností DCG, Grayscale a makroekonomickým nejistotám však mnoho investorů pochybuje o udržitelnosti nedávné cenové rally.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img