Předprodej Play-to-Earn hry Calvaria se uzavírá na 3 milionech, nyní zbývá k vybrání pouze 200 tis. dolarů – Nenechte si jej ujít  

2
(2)

Zprávy a souhrny

Očekávané krypto bojové karetní hře Calvaria na bázi Play-to-Earn (P2E) zbývá do konce předprodeje získat už jen 200 tisíc dolarů. Potenciální investoři tak nemají příliš času nazbyt.

Calvaria zatím v předprodeji získala 2,87 milionu dolarů. Cena tokenu RIA je 0,0325 USD.

Předprodej skončí po dosažení posledního milníku ve výši 3 075 000 dolarů nebo do 31. ledna – podle toho, co z toho nastane dříve.

S blížícím se konečným cílem však začíná působit FOMO, které zrychluje tempo fundraisingu, což znamená, že předprodej pravděpodobně skončí ještě před koncem měsíce.

Prvotní investoři očekávají velké zisky 

Brzcí investoři, kteří si v první fázi předprodeje koupili tokeny RIA za cenu 0,0100 USD, mají zisk na papíře v podobě 225 %.

Přesto budou ti, kteří nakoupí v této závěrečné fázi, pravděpodobně odměněni ohromnými výnosy, jelikož adopce her typu Play-to-Earn a formátu bojových karet roste.

Nedávno jedna velryba nakoupila tokeny RIA v hodnotě 97 000 USD ve znamení toho, že poptávka po tomto tokenu by mohla po zahájení obchodování zvýšit cenu 10x nebo více.

Alfa verze hry Duels of Eternity bude spuštěna ve 2. čtvrtletí roku 2023.

Obchodování s mincí RIA bude zahájeno exkluzivní prvotní nabídkou na centralizované burze BKex.

Až bude mince uvedena na BKex, která podle CoinMarketCap představuje 18. největší centralizovanou burzu s 24hodinovým objemem obchodů přesahujícím 600 milionů dolarů, bude se pravděpodobně obchodovat s cenou vyšší oproti současné ceně 0,0325 USD.

Po debutu na BKex bude 24 hodin poté následovat uvedení RIA na burzu LBank se sídlem v Hongkongu.

Calvaria je podporována pomocí Kucoin Wallet, což podnítilo spekulace, že by se mohlo jednat o listing na čtvrté největší burze na světě – Kucoin.

Calvaria obsahuje možnosti free-to-play nebo play-to-earn 

Herní kryptoměny P2E jsou úspěšným odvětvím průmyslu a Calvaria přináší tento formát do fantasy bitevních karet s několika pozoruhodnými přidanými hodnotami.

Projekt integruje mechaniky P2E a NFT do své bojové karetní hry, ale Calvaria chytrým tahem poskytuje i možnost free-to-play pro ty, kteří si chtějí hru vyzkoušet.

Hra Duels of Eternity od Calvarie, která se vyrovná konkurentům, jako jsou Splinterlands a Gods Unchained, obsahuje 3D postavy, což je součástí závazku dodržovat standardy AAA herního designu.

Dalším prvkem, který Calvarii odlišuje od standardních her typu play-to-earn, je to, že po hráčích pro hraní hry nevyžaduje připojení kryptopeněženky.

Tým v tomto ohledu učinil moudré rozhodnutí, protože to zvýší atraktivitu hry pro hráče, kteří s kryptoměnami začínají.

Calvaria také nabízí online režim hráč proti hráči, staking a vlastní tržiště NFT. K dispozici budou také měsíční turnaje.

Na videoukázku hry Duels of Eternity na YouTube se můžete podívat zde.

DAO Calvarie umožní hráčům a držitelům tokenů řídit hru 

Atraktivita hry Duels of Eternity pro běžné hráče je dále posílena tím, že se tým zaměřil na uvedení na mobilní zařízení, čímž se hra stala ještě přístupnější pro příležitostné hráče.

Mezi další prvky herního designu, které oslovují investory i hráče, patří správa DAO (decentralizovaná autonomní organizace), herní tržiště s aktivy a stipendijní program.

DAO umožňuje komunitě hráčů a držitelů tokenů Calvaria podílet se na rozhodnutích, která budou určovat vývoj hry a platformy.

Calvaria je multichainový projekt, ale bylo rozhodnuto, že herní transakce bude zpracovávat populární protokol Polygon Layer 2, který funguje jako sidechain sítě Ethereum.

Díky tomu se není třeba obávat pomalých a drahých operací na chainu, což zaručuje plynulé a levné hraní.

Mezi podporovatele Calvarie patří Polygon Studios, WindVane, Chainplay a NFTb.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Reklama: