[Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět překonává 21 000 USD  • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin opět překonává 21 000 USD 

Cena bitcoinu opět překonala hranici 21 000 amerických dolarů. Kryptoměna vzrostla v souladu s akciemi Spojených států. Dobře si vedly také altcoiny. Ethereum vzrostl o více než 3 % na 1 589 USD v době psaní zprávy. Více informací o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách níže. [1]

Analýzy a trhy

20.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Sestřelí Fed trhy zpátky dolů?

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Tento týden se do akciového trhu vrátila volatilita po projevech členů Americké centrální banky Fed. Bitcoin na reakci akciového trhu na nová makrodata pozastavil růst.

20.01.23 Analýza IOTA/USD – Trojité dno?

Kurz Iota se v předešlých mnoha dnech zhodnotil o slušné částky a mně osobně se i graf tohoto altcoinu líbí. Dle mého názoru je totiž pěkně čitelný. Kurz Iota z dlouhodobého hlediska otestoval již potřetí blízké úrovně, kde předtím nastal velký odraz, což si hned ukážeme.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Duchovní očista a návrat k nepopsanému listu papíru

Než tento článek dočtete, budete klidnější, vyrovnanější a budete se cítit lépe. Když se řekne duchovní očista, řeč není o žádném šarlatánském léčitelství, ale o přirezené potřebě každého z nás.

USA zavírají kryptoměnovou burzu BitGold

Americké ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že zatklo zakladatele kryptoměnové burzy BitGold. Čínská kryptoburza se podle oficiálního sdělení podílelo na napomáhání kryptoměnové kriminalitě. Co dalšího uvádí ministerstvo spravedlnosti USA ve své zprávě?

Čínský digitální jüan získává funkce inteligentních smluv spolu s novými případy použití

Digitální měna čínské centrální banky (CBDC), digitální jüan, prošla modernizací, které jí poskytla funkci inteligentních smluv spolu s řadou nových případů použití.

Austrálie zavede další stablecoin

National Australia Bank (NAB), jedna ze čtyř australských největších bank, se rozhodla vytvořit vlastní stablecoin. Napojený bude na australský dolar a poběží na blockchainu Ethereum a Algorand. Označení vybrali AUDN.

Ripple vs. SEC: Porušil prodej XRP zákony o cenných papírech? Verdikt snad již brzy

Porušila společnost Ripple prodejem tokenů XRP zákony o cenných papírech? Kryptoměnovou komunitou ostře sledovaný spor se snad již brzy dočká rozuzlení.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img