Duchovní očista a návrat k nepopsanému listu papíru

5
(3)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Než tento článek dočtete, budete klidnější, vyrovnanější a budete se cítit lépe. Když se řekne duchovní očista, řeč není o žádném šarlatánském léčitelství, ale o přirezené potřebě každého z nás.

Duchovní očista

Na tomto webu jsem toho o osobním rozvoji napsal už více než dost. Jsem rád, že se postupně přidali i další autoři, které toto téma zajímá a že si tématika, která je částí populace neoprávněně považována za ryze ženskou, našla své čtenáře i mezi převážně mužskou čtenářskou základnou tohoto magazínu.

V tomto článku hledáme svou vlastní přirozenost a návrat k čistému listu papíru. Duchovní očista je oproštěním od nánosů myšlenek a pamětí. Je to pomyslné sundání těžkého batohu představ a přesvědčení, ale i výčitek či obav.

Pokud si to přejete, tak nyní vědomě a uvolněně dovolte vaší přirozené schopnosti samoléčby a psychohygieny pracovat za vás. Nechte vše plavat, nemusíte dělat nic, jen dovolte vlastní mysli vytoužené uvolnění.

V tuto chvíli cítíte oproštění a očištění od všeho, co na vás ulpělo během dní, měsíců, let… Blahodárné uvolnění a duchovní očista je vše, co v tuto chvíli pociťujete. Můžete zavřít oči a chvíli si užívat představu, že z vaší hlavy, ramen, zad a nohou stéká bahno, jako byste byli v lázních a smývali léčivé zbytky bahenní koupele.

Otevřete oči a svět najednou vypadá nějak lépe. Všímáte si krásy, které jste dříve přehlíželi. Můžou to být sluneční paprsky dopadající na stěny místa, kde se nacházíte. Vše má nějak živější a čerstvější barvy a vy se cítíte jako malé dítě poprvé objevující svět.

Všímejte si krásy světa a užívejte alespoň chvíli nenuceně a uvolněně blahodárné účinky, které má duchovní očista.

Závěr

Tento článek se jmenoval Duchovní očista a návrat k nepopsanému listu papíru. Děkuji, že jste ho dočetli až sem a věřím, že jste při jeho čtení cítili stejnou úlevu, jako já při jeho psaní.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: