[Večerní souhrn článků] • Nizozemsko se stává nejvíce připravenou zemí pro metaverse • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nizozemsko se stává nejvíce připravenou zemí pro metaverse

Podle nejnovější studie britské společnosti pro srovnávání cen Uswitch se Nizozemsko stalo nejvíce připravenou zemí pro metaverse díky širokopásmové rychlosti sítě a cenám technologií. Nizozemsko se také dostalo na první příčku díky počtu blockchainových startupů a technickým podmínkám. [1]

Analýzy a trhy

14.12.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Přehnaný růst po zveřejnění US inflace?

Vítáme Vás u dalšího středečního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P 500. Hlavní události včerejšího dne bylo zveřejnění americké inflace, která klesá rychleji než se očekávalo. Akciové indexy v reakci na zveřejněná data prudce rostli, aby za pár okamžiků většinu zisků rychle odepsali. Bitcoin a kryptoměnový trh následovali růstem a povedlo se jim většinu zisků udržet.

14.12.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Finální zamítnutí a den D!

S&P 500 a Nasdaq měl včera opravdu napínavý kurzový vývoj. Ostatně i kurz bitcoinu zaznamenal vcelku dynamický průběh. Dokonce si Bitcoin udržel všechny zisky. Dnes se ale ještě zaměříme na akciové indexy S&P 500 a Nasdaq, protože včerejší price action lze brát jako finální zamítnutí. Chce to ještě potvrzení, ale dovolil bych si tvrdit, že býci mají dost možná utrum.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

SEC se snaží zablokovat žalobu společnosti Grayscale proti zamítnutí ETF

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) usiluje o zablokování odvolání společnosti Grayscale proti neschválení jejich spotového ETF na bitcoin.

Pozastavení USDC výběrů a další Binance FUD. Z čeho mají lidé strach?

V posledních dnech jsme mohli sledovat stupňující se strach okolo burzy Binance napříč sociálními sítěmi. Spousta lidí dokonce tvrdila, že Binance nemusí být solventní a hrozí tak podobný bankrot jako u FTX. Situace se však v mnoha ohledech zdá jako pouhý FUD bez reálných základů.

Reuters: Američtí prokurátoři uvažují obvinit Changpeng Zhaa z praní špinavých peněz

Podle nejnovější zprávy portálu Reuters američtí prokurátoři uvažují o obvinění kryptoměnové burzy Binance a generálního ředitele Changpeng Zhaa z praní špinavých peněz a porušení několika sankcí.

Dash 2 Trade získává téměř 10 milionů dolarů, začíná 30denní odpočítávání do zalistování na centralizované burzy (CEX)

Profesionální tradingová platforma Dash 2 Trade získala v jejím předprodeji téměř 10 milionů dolarů.

Akceptace kryptoměn – Genius Loci nebo kalkul? Jak to má Alza?

Jakou motivaci mají firmy, podniky a podnikatelé k přijímání krypto plateb ve svém podnikání? Proč to mnohé podniky a společnosti dělají s nadšením a jiné ne?

Zákaz obchodování kryptoměn na páku? V Kanadě již zřejmě brzy

Kanadské regulační orgány pro cenné papíry se chystají zpřísnit pravidla pro kryptoměnové burzy působící na místní úrovni. Ohroženy by mohly být i stablecoiny.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img