[Večerní souhrn článků] • Institucionální investoři stále vyhledávají kryptoměny• a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Institucionální investoři stále vyhledávají kryptoměny

Kryptoměnová burza Bitstamp uvádí, že institucionální investoři stále sedují kryptoměnový trh navzdory trvajícímu medvědímu trhu a nedávné kauze kryptoburzy FTX. Institucionální registrace na platformě vzrostly v listopadu o více než 57 %. Instituce tak stále projevují zájem o toto odvětví. [1]

Analýzy a trhy

7.12.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Další pokles?

Vítáme Vás u středečního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P 500. Začátek týdne přináší menší pokles kryptoměn a akciových indexů. U indexu S&P 500 došlo k razantnímu zamítnutí těsně pod downtrendovou linií. Vypadá to, že můžeme očekávat další pokles do doby, než příští týden získáme nová makroekonomická data.

07.11.22 Analýza ropy brent – Cena ropy klesá, předcházející indikátor pro recesi?

Ceny ropy brent nakonec pokračuje v dosavadním poklesu, který trvá již od poloviny léta letošního roku. Jak jsem zmiňoval v minulé analýze, pokles ceny ropy není pro globální ekonomiku zrovna dobrým signálem. OPEC+ se již dávno dohodl na dramatickém poklesu těžby ropy, takže by člověk neznalý věci spíše očekával, že cena ropy brent půjde postupně nahoru.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

ConsenSys říká, že neprodává žádná uživatelská data MetaMask. Plánuje je uchovávat pouze sedm dní

Kontroverze, kterou vyvolala nedávná aktualizace podmínek softwarové společnosti stojící za peněženkou MetaMask, donutila ConsenSys k další reakci.

Čína: NFT jsou unikátní digitální aktiva chráněná zákonem

Čínský internetový soud zveřejnil nejnovější informace týkající se nezaměnitelných tokenů. Podle oficiálního sdělení soudu s kryptoměnovým blogerem Wu Blockchain dostalo odvětví NFT speciální vlastnictví chráněné zákonem. Co dalšího uvádí čínský portál?

Projekt IMPT vybral již ohromných 14,74 mil. USD, a to pouhé 4 dny před koncem předprodeje – cena na burze bude začínat o 8,7% výš

Průlomová platforma pro kompenzaci uhlíkových emisí IMPT oznámila, že cena jejich nativního tokenu IMPT bude začínat na burze na ceně 0,0253 USD, což je o 8,7 % více než konečná cena v předprodeji.

Gate.io slibuje 100 milionů dolarů na oživení kryptoměn a obnovení důvěry investorů

Ve snaze zmírnit negativní dopady medvědího trhu a kolapsu ekosystému spustila kryptoburza Gate.io fond na podporu likvidity průmyslu s počátečním závazkem 100 milionů dolarů.

Binance pořádá v Brně meetup – na stage promluví zakladatel kryptomagazin.cz, dorazí i Jarda – stavíte se?

Binance Community Meetup je zpátky! V Brně se můžete těšit na přednášky, soutěže, dobré jídlo a večer plný debat o kryptu.

Před 9 lety začala Čína zakazovat Bitcoin, stále ale zůstává největší BTC velrybou

Již v roce 2013 začala Čína omezovat používání kryptoměn, především Bitcoinu (BTC). Od té doby (paradoxně díky zavádění svých restriktivních opatření) získala a udržela si status „tiché kryptoměnové velryby“.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img