Projekt IMPT vybral již ohromných 14,74 mil. USD, a to pouhé 4 dny před koncem předprodeje – cena na burze bude začínat o 8,7% výš

3.3
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Průlomová platforma pro kompenzaci uhlíkových emisí IMPT oznámila, že cena jejich nativního tokenu IMPT bude začínat na burze na ceně 0,0253 USD, což je o 8,7 % více než konečná cena v předprodeji.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Tyto novinky přichází pouhé čtyři dne před ukončením fundraisingu projektu, kdy datum ukončení připadá na 11. prosince. Za pouhé dva měsíce bylo vybráno 14,74 milionu dolarů, přičemž 350 tisíc dolarů z této částky bylo vybráno jen za posledních 24 hodin.

Ve zprávě zveřejněné na serveru Discord generální ředitel Denis Creighton také dodal, že kromě již dohodnutých partnerství s centralizovanými burzami LBank a Changelly a decentralizovanou burzou Uniswap, které budou spuštěny 14. prosince, se pracuje na dalších sedmi burzách.

Zbývají pouhé 4 dny do konce předprodeje – investoři stále mohou získat tokeny za nejnižší možnou cenu

Ti, kteří chtějí investovat do projektu investovat dříve, než předprodej 11. prosince skončí, nemají času nazbyt. Připojte si svoui kryptopeněženku na stránkách IMPT.io a nakupte IMPT tokeny za ETH nebo USDT (stablecoin Tether).

Investoři, kteří na své peněžence nemají ETH, mohou na webu IMPT bezpečně nakoupit pomocí karty a poté provést nákup tokenů IMPT.

V 1. fázi předprodeje byla cena IMPT stanovena na 0,018 USD. V současné 2. fázi je cena tokenu 0,023 USD, takže ceníková cena je stanovena se zdravým příplatkem.

Analytici očekávají, že cena IMPT při vpuštění na burzu prudce vzroste, a předpovídají se zisky 10x a více, přičemž Creighton zdůrazňuje, že IMPT není token typu “pump and dump”, neboli rychle pozbýt, rychle prodat. 

Veškeré zbývající tokeny z druhé fáze předprodeje budou spáleny a tokeny dříve přidělené do třetí fáze předprodeje budou uzamčeny na 12 měsíců od události generování tokenů (TGE) a v průběhu 12 měsíců se stanou právoplatnými.

Staňte se součástí věrnostního programu a pomozte planetě

Generální ředitel Creighton říká, že zablokování a přidělení práv má “podpořit případ užití 3”, neboli ‘Use Case 3’, který se týká slevy při použití IMPT k nákupu prostřednictvím programu, kdy investoři mají možnost nakupovat skrz partnery projektu.

“Přesouváme část vývojového cyklu [ekosystému] na příští rok, abychom se mohli [dostat] na burzy již nyní. To nám v konečném důsledku umožní dodat případy užití 1 a 2 v roce 2023 a případ užití 3 posunout na rok 2024,” vysvětluje Creighton.

Pokračuje: “V současné době je to pro nás velmi důležité,” dodal Creighton: “Děláme to kvůli současnému klimatu a nejistotě, která stále přetrvává. Krach FTX vyvolal volatilní reakci a výrazně zneklidnil trh. Jsme také svědky agresivního bear marketu, který rovněž není udržitelný.”

“Jako generální ředitel musím být já i tým schopen přijímat odvážná, ale ne bezohledná rozhodnutí, abychom ochránili náš projekt IMPT, obchodní model a příznivce našeho projektu. Pevně věříme, že jsme na správné cestě a musíme provést správné změny, když se změní podmínky na trhu.

“Jsme plně odhodláni zajistit, aby IMPT dosáhl úspěchu, který si zaslouží – platformy, která nabízí jednoduchý, cenově dostupný a účinný mechanismus pro každého člena společnosti, jak pomoci v boji proti změně klimatu. Staňte se součástí věrnostního programu a pomozte zachránit planetu.”

Jak a kdy si investoři mohou požádat o své tokeny IMPT 

Investoři, kteří investovali do tokenů v předprodeji si budou moci vyzvednout své tokeny připojením své kryptopeněženky k webové stránce IMPT.io, a to konkrétně 12. prosince. 

IMPT je token následující standard ERC-20, což znamená, že je kompatibilní s blockchainem Etherea.

Brzy po jeho uvedení na DEX dojde u IMPT k zalistování u centralizovaných burz jako je LBank nebo Changelly Pro.

Amazon se připojil k tisícům prodejců v partnerském programu projektu IMPT.io

Na spuštění projektu IMPT.io mnoho investorů již netrpělivě čeká. Projekt registruje stovky prodejců, kteří se zapojí do programu pro partnery, díky němuž mohou spotřebitelé a podniky získávat uhlíkové kredity na kompenzaci své uhlíkové stopy.

Cílem IMPT je uzavřít partnerství s 10 000 maloobchodníky ještě před spuštěním projektu.

Mezi obchodníky, kteří se již připojili, patří gigant v oblasti e-commerce Amazon, známá technologická jména jako Samsung a Microsoft, módní obchody River Island a Harry Brown a nejnovější členové Tripadvisor, Dyson, AEG, nemluvě o Bloomingdales, Macy’s, Dominos, Lego a mnoho dalších.

Jednoduchá správa kompenzace uhlíku a uhlíkových kreditů ve velkém měřítku

Když nakoupíte pomocí webového widgetu nebo mobilní aplikace IMPT, vybraný zúčastněný prodejce z partnerského programu věnuje část částky z nákupu na prověřený EKO projekt.

Vedle widgetu a aplikace je součástí platformy i tržiště, kde mohou spotřebitelé a podniky vyřadit svůj uhlíkový kredit jeho snadným “spálením” v blockchainu. Ti, kteří své kredity vyřadí, na oplátku obdrží jedinečné sběratelské NFT, které bylo navrženo uznávaným umělcem. S tímto NFT bude také možné obchodovat.

Pokud nechcete uhlíkové kredity vyřadit nebo spálit, můžete je držet jako investici nebo s nimi obchodovat – to vše je možné na tržišti IMPT.

Připojte se k revoluci v oblasti kompenzace uhlíkových emisí tím, že podpoříte přelomovou platformu IMPT.io.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img