[Večerní souhrn článků] • Nayib Bukele: Bitcoin je opakem FTX • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Nayib Bukele: Bitcoin je opakem FTX

Prezident El Salvadoru Nayib Bukele se také vyjádřil k současné situaci okolo kryptoměnové burzy FTX. Bukele, který stojí za bitcoinizací Salvadoru, ve svém nejnovějším příspěvku uvedl, že FTX je opakem bitcoinu. Prezident Bukele ve svém příspěvku vyzdvihl klady bitcoinu a vyzval veškeré podvodníky včetně Sama Bankmana-Frieda o vystoupení z kryptoměnového průmyslu.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Jak dlouho potrvá euforie?

Původně se čekalo, že hlavní zprávou budou výsledky amerických voleb do Senátu a do Sněmovny reprezentantů. Volby měly ukázat, jak moc Američané jsou rozhněvaní na současnou demokratickou vládu, která nebojuje dostatečně účinně proti inflaci, a to zejména růstu pohonných hmot, a jež vydává velké prostředky na ukrajinskou válku.

14.11.2022 Tržní přehled pro BTC a index SPX – Nadšení riskovat roste

Vítáme Vás u pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, kryptoměny a akciový index S&P500. Víkend byl pro kryptoměny ve znamení konsolidace. Trh konečně mohl vstřebat horké novinky minulého týdne ohledně krachu burzy FTX. Tento týden se možná objeví nové informace, pokud se některý z krypto projektů dostal do problémů vzhledem na prudce klesající cenu Bitcoinu a jiných kryptoměn.

14.11.22 Analýza BTC/USD – Největší pád na Bitcoinu od léta

Bitcoin (BTC) má za sebou nejvíce medvědí týdenní podobu svíce od června letošního roku. Což nám technicky potvrzuje to nejdůležitější. A to jest pokračování v medvědím trendu. A jak jsem zdůrazňoval ve včerejší video analýze, kauza s krachem FTX burzy bude mít ještě nějaký vývoj. To není ani náhodou konečná. Ty škody jdou totiž do desítek miliard USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Lidé v kryptoprostoru podceňují, jak velké škody byly způsobeny tomuto odvětví: Pompliano

Spoluzakladatel Morgan Creek Digital Anthony Pompliano altcoiny nepreferuje. Nyní říká, že kolaps FTX jen přivede více lidí k maximalismu a lidé ho podceňují.

Michael Saylor: Bitcoin se stane po kolapsu FTX vítězem

Bitcoinový býk a bývalý generální ředitel MicroStrategy Michael Saylor v nedávném rozhovoru uvedl, že bitcoin se po kolapsu kryptoměnové burzy FTX stane nakonec vítězem. Co dalšího uvedl Saylor v rozhovoru pro CNBC?

Nejlevnější kryptoměny pro investování v roce 2022

Kryptoměny jsou populárním tématem v současné době, a to zejména v době recese, kterou svět nyní prožívá, jelikož mnohé z nich padají jako hrušky. Jejich cena je ten hlavní parametr, který investoři sledují, zejména pokud mají v kryptoměnách zainvestovány již nějaké ty prostředky.

Přijde bankrun na Crypto.com? Vývoj situace po krachu FTX

Poslední týden kryptoměny jasně provázely zejména zprávy ohledně krachu jedné z největších světových burz, FTX. Tím ale situace vůbec nemusí končit, kdy již kvůli problémům FTX začínají mít problémy další a další společnosti jako např. BlockFi.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: