Nejlevnější kryptoměny pro investování v roce 2022

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Kryptoměny jsou populárním tématem v současné době, a to zejména v době recese, kterou svět nyní prožívá, jelikož mnohé z nich padají jako hrušky. Jejich cena je ten hlavní parametr, který investoři sledují, zejména pokud mají v kryptoměnách zainvestovány již nějaké ty prostředky.

Co se ceny týče, u kryptoměn neplatí to stejné, co platí u akcií. Pokud totiž máte brokera, který neumožňuje nákup zlomkových akcií, pak je cena pro menší investory rozhodujícím faktorem k nákupu. U kryptoměn to takto nefunguje. Ty si můžete nakoupit za jakoukoliv částku, takže cena kryptoměny za kus neznamená mnoho. Je ale důležitá z hlediska potenciálního zhodnocení, které u velkých kryptoměn jako bitcoin nemůžeme očekávat v obrovských procentech. To ale neplatí o nejlevnějších kryptoměnách.

V dnešním článku se podíváme na ty nejlevnější kryptoměny v současném roce.

Recenze pro nejlevnější kryptoměny pro investování v roce 2022

Prohlédněte si stručný výpis nejlevnějších kryptoměn, které naleznete v tomto článku. 

1. Dash 2 Trade (D2T) – Nejlevnější kryptoměny, které přinášející řadu analytických nástrojů a obchodních signálů

2. Calvaria ($RIA) – Nejlevnější kryptoměny v presale spadající do oblasti her typu play-to-earn

3. RobotEra (TARO) – Čerstvě vzniklá NFT metaverse hra

4. IMPT (IMPT) – Nejlevnější kryptoměny, které umožní obchodovat s emisními povolenkami

5. Tamadoge (TAMA) – Nově zalistovaná NFT kryptoměna na burze OKX       

6. Battle Infinity (IBAT) – Play to earn kryptoměna

Podrobný rozbor pro jednotlivé nejlevnější kryptoměny   

Nyní se na nejlevnější kryptoměny podíváme blíže, představíme jejich cenu, funkce, jakým způsobem fungují a proč bychom se o ně měli zajímat.       

1. Dash 2 Trade (D2T) – Nejlevnější kryptoměny, které přinášející řadu analytických nástrojů a obchodních signálů

Kryptoměna Dash 2 Trade je zbrusu nová kryptoměna, která v současné době stojí cca 5 centů za kus.

Platforma Dash 2 Trade se zaměřuje na trading a obchodníky, kteří sledují krátkodobé obchody. Pro své předplatitele má připravené celkem 3 balíčky služeb, které obsahují profesionální tržní a on-chain analýzy, nástroje pro tvorbu obchodních strategií nebo tradingových signálů.

Dle whitepaperu bude první balíček zdarma, druhý s cenovkou 400 D2T a nejobsáhlejší třetí balíček bude stát 1000 D2T. Balíčky se budou lišit dle množství a hloubky poskytnutých služeb. 

Token D2T se nyní nachází ve 3. fázi předprodeje, kdy s každou další fází se jeho cena o něco zvyšuje. 

2. Calvaria – Nejlevnější kryptoměny v presale spadající do oblasti her typu play-to-earn

Karetní sběratelská hra Calvaria se zaměřuje na revoluci v herním světě, konkrétně propojení her s technologií blockchainu a NFT. Její token nyní ve 4. fázi předprodeje stojí cca 2,5 centu.

Hra bude nabízet jak možnost singleplayeru, tak i multiplayeru, ve kterém budete se svým balíčkem bojovat proti ostatním hráčům. Calvaria se řadí ke hrám Play-to-Earn, kdy herní předměty budou vlastnit výhradně sami hráči, tj. samotné karty, balíčky nebo různá další vylepšení a upgrady.

Vývojáři plánují do budoucna velké věci, jako například sestavení svého e-sportového týmu nebo účast na offline turnajích. V následujícím období by také měli začít oslovovat hráče a streamery. 

3. RobotEra (TARO) – Čerstvě vzniklá NFT metaverse hra

RobotEra nabízí úžasný metaverse svět, ve kterém budete moci získávat pozemky, těžit z nich suroviny, tvořit nové roboty a stavět úžasné budovy. Token TARO nyní stojí cca 2 centy.

Ve hře se budete moci účastnit mnoha aktivit, od tvoření robotů jakožto NFT-éček přes navštěvování akcí a koncertů se svým avatarem po vytváření budov na svých pozemcích. A to zdaleka není všechno. V rámci světa budete moci se svým robotem na pozemcích těžit a ze získaných surovin stavět další robotické společníky. Roboty budete moci také pronajímat nebo prodávat, čímž se vám naskytne možnost i nějaké tokeny vydělávat.

Nativní token platformy TARO se nyní nachází v 1. fázi předprodeje, kdy s každou další fází jeho cena mírně vzroste. 

4. IMPT – Nejlevnější kryptoměny, které umožní obchodovat s emisními povolenkami

Kryptoměna IMPT se zaměřuje na ekologický program snížení uhlíkové stopy jednotlivců i společností. Zajímavostí je, že IMPT vybrala v prvních dnech svých předprodejů milióny dolarů a navázala partnerství s těmi největšími společnostmi na světě – Acer, Netflix, LEGO nebo třeba Samsung. V současné chvíli 2. fáze předprodeje stojí její token cca 2 centy.

 Platforma IMPT bude fungovat tak, že při nákupech u mnoha jejích partnerů budete dostávat odměny v podobě IMPT tokenů, které následně budete moci směnit za tzv. uhlíkové kredity. Ty můžete prodat nebo spálit, čímž dostanete unikátní NFT a kompenzujete tím svou uhlíkovou stopu. Projekt má obrovský potenciál do budoucna, jelikož se zaměřuje na ekologický program, kterého se každý může zúčastnit.

5. Tamadoge (TAMA) – Nově zalistovaná NFT kryptoměna na burze OKX

Kryptoměna Tamadoge vytváří meme herní metaverse s názvem Tamaverse, který bude obsahovat hry, souboje a prostředí pro vaše mazlíčky. Cena tokenu se nyní pohybuje okolo 2,5 centu na burze OKX.

Tamadoge má již nyní dostupné své NFT kolekce a tokeny, které si můžete zakoupit. Své mazlíčky v podobě NFT budete moci kupovat nebo prodávat, bojovat s nimi nebo šlechtit nové.

Tamadoge se od odstatních meme coinů liší svým využitím, což může být jeho hlavní výhoda v porovnání s Dogecoinem nebo Shiba Inu.

6. Battle Infinity (IBAT) – Play to earn kryptoměna

Herní platforma Battle Infinity slibuje plnohodnotný metaverse, decentralizovanou směnárnu, staking nebo sportovní hry s vaším avatarem. Cena tokenu IBAT na směnárně Pancakeswap nyní činí pouze cca 0,003$. 

Platforma chce propojit kryptoměnový svět s tím herním, kdy si budete moci vytvořit svého vlastního avatara v daném metaversu, setkávat se s přáteli, účastnit se akcí nebo proti sobě soupeřit v různých hrách. Zajímavými možnostmi pro investory jsou také staking a decentralizovaná směnárna.

Jak najít nejlevnější kryptoměny?

Nejlevnější kryptoměny naleznete na různých grafových a srovnávacích platformách investičních instrumentů a kryptoměn, jako je například TradingView. Po vyhledání seznamu kryptoměn na vámi vybraných burzách jednoduše zaškrtnete řazení dle ceny a všechny kryptoměny, které jsou na daných burzách dostupné, budete mít cenově seřazené. Je dobré pamatovat také na to, že na různých burzách se můžou ceny mírně lišit.

Druhým způsobem, jak nalézt velmi levné kryptoměny, je vyhledávat tokeny v předprodejích, ve kterých naleznete většinou různé nejlevnější kryptoměny.

Jelikož toto jsou ty nejzákladnější, další způsoby naleznete na dalších odstavcích.

Používejte sociální sítě

V různých skupinách sociálních sítí se často řeší různá témata, jako která kryptoměna vystřelila nedávno vzhůru, jaká se naopak zřítila nebo kolik různé kryptoměny stojí. 

Pro nalezení nejlevnější kryptoměny tak nemusíte nic složitě hledat, ale stačí si většinou projít pár příspěvků a na nějaké tipy na velmi levné kryptoměny zcela jistě narazíte. Další možností je přímo vznést dotaz, do jakých kryptoměn členové investují a zda se s vámi o nějaké tipy nepodělí.

Sledujte cenové grafy a analyzujte

Sledovat grafy je jedna z nejzákladnějších aktivit každého obchodníka nebo investora, který to se svými investicemi myslí vážně. 

Grafy vám mohou povědět mnoho informací, ať již vzhledem k sestavení vaší technické analýzy, nebo využití dat, statistik a indikátorů, které grafové platformy mohou obsahovat. Provedení vlastní technické analýzy pro účely investování, nějakého načasování trhu a výběru vhodné vstupní ceny se jeví jako velmi užitečná dovednost, avšak nemůžete se na ni spoléhat ve sto procentech případů.

Mějte přehled o důležitých událostech, které hýbou s kryptoměnovým světem

Důvodem, proč výše zmiňovaná technická analýza nemusí ve všech případech fungovat, jsou právě světové události, které kryptoměnami, jakožto technologicky novým aktivem, mohou zahýbat.

Může se jednat o regulace ze stran států a institucí, přijetí kryptoměn jako měny či platidla v daném státě či regionu nebo například krach a problémy některé z velkých globálních burz. Tyto, ale i jiné události jsou schopny velmi zahýbat kryptoměnami, ve kterých si společnost stále ještě není stoprocentně jistá a důvěřivá. 

Vnímejte důležité ekonomické události, které ovlivňují trhy

Ekonomické události mohou hýbat všemi trhy a nejčastěji pociťujeme jejich vliv u akcií a komodit, avšak ani kryptoměny nejsou výjimkou. 

Události jako například změny úrokových sazeb, změna míry inflace, stav trhu práce, výkon státních ekonomik nebo nové daňové zákony, mohou kryptoměnami pěkně zatřást, a to většinou negativním způsobem. 

Sledujte ICO a IEO

ICO – Initial Coin Offering, a IEO – Initial Exchange Offering, jsou pro nové kryptoměny hlavní události, které spouští jejich prodeje a zalistování na burzách.

Ty jsou v mnoha případech naplánované dostatečně dopředu, proto můžete sledovat různé kalendáře, které tyto události zaznamenávají a zaměřit se na ICO nebo IEO všech kryptoměn, které vás potenciálně zaujmou k investování.                             

Závěr pro nejlevnější kryptoměny pro investování

Náš žebříček v tomto článku se skládal z nejlevnějších kryptoměn, do kterých můžete v současné době investovat. Kryptoměny, které zde představujeme, se zaměřují na vytvoření unikátního a inovativního řešení nebo prostředí pro své potenciální uživatele a investory. 

Nejlevnější kryptoměny se většinou nachází v předprodejích, kde je jejich cena výrazně nižší než v době, kdy jsou jejich platformy a projekty již naplno rozjeté.

Před investováním do kryptoměn je vhodné provést svůj vlastní výzkum a zjistit si o dané kryptoměně co možná nejvíce informací. To je možné z jejího whitepaperu, který většinou naleznete na webových stránkách kryptoměny. 

Přejeme vám mnoho úspěchů ve vašich investicích a obchodech.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img