[Večerní souhrn článků] • Japonsko žádá FTX Japan o zastavení operací • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Japonsko žádá FTX Japan o zastavení operací

Japonský finanční regulační úřad žádá společnost FTX Japan, aby zastavila veškeré operace s OTC deriváty. Regulační úřad se tak odvolává na současnou krizi okolo kryptoměnové burzy FTX Trading Limited. [1]

Analýzy a trhy

Inflace za říjen v USA zpomalila rychleji, než trhy očekávaly

Inflace v USA zpomalila o něco rychleji, než trhy dopředu očekávaly. Tím pádem je asi rozhodnuto, že Fed mírně zpomalí a během prosincové zasedání zvýší úrokové sazby pouze o 0,5 procentního bodu. Zpráva o inflaci byla proto po těch včerejších propadech ihned boost pro akcie a Bitcoin. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.

Bitcoin live stream – Bitcoin propálil klíčový support – Bear market pokračuje

Bitcoin (BTC) uskutečnil zásadní technický krok, na který jsme hrozně dlouho čekali. Konečně došlo k propálení supportu, který se nachází kolem 19 000 USD a tím se definitivně potvrdilo pokračování medvědího trhu. Proto se každý nyní musí ptát, jak chápat to čerstvé price action. Co nyní předvídat?

10.11.22 Analýza BTC/USD – Na to jsme čekali, Bitcoin padá na nová low

Bitcoin (BTC) včera konečně prolomil klíčový support, který se nacházel kolem 19 000 USD. Tím pádem se současné low nachází na úrovních, kde byl trh posledně v listopadu 2020. Zároveň máme nynější low 77 % pod ATH z listopadu 2021.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Grayscale Bitcoin Trust zaznamenal rekordní 41% discount po zhroucení FTX

Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) uzavřel 9. litopadu s rekordním diskontem 41 % oproti podkladovému aktivu s cenou jedné akcie ve výši 8,76 USD.

Kevin O’Leary: Musí nastat tři věci, aby se kryptoměny staly mainstreamem

Kanadský podnikatel, obchodník a televizní osobnost Kevin O’Leary před nedávnem poskytl rozhovor, ve kterém prohlásil, že ve světě musí nastat tři životně důležité události, aby se masová adopce kryptoměn stala realitou. Co vše uvedl kanadský podnikatel?

Kryptoměny s největším potenciálem pro rok 2022

Je opravdu těžké posoudit, do kterých kryptoměn je z hlediska potenciálu, výhodné investovat. Investice do kryptoměn představují pro investory mnoho výzev, zejména pokud se k investici snaží přistupovat z hlediska poměru rizika a výnosu (R:R). My vám v tom pomůžeme v rámci recenze pro kryptoměny s největším potenciálem 2022.

Hardwarové peněženky Ledger zasažené zemětřesením FTX

Hardwarový poskytovatel kryptoměnových peněženek Ledger měl dle slov svého technologického ředitele určité problémy kvůli masivnímu odlivu z kryptoburz uprostřed krveprolití FTX.

Americké úřady prověří kryptoburzu FTX

Americké úřady Ministerstvo spravedlnosti (DoJ), Komise pro cenné papíry (SEC) a Komise pro obchodování s komoditními futures (CFTC) důkladně prověří kryptoburzu FTX.

Stane se Bitcoin významným platidlem budoucnosti?

Svět online plateb se rychle vyvíjí a s ním i metody, které se k nim používají. Zatímco kreditní karty byly dlouho preferovanou metodou pro placení za zboží a služby na internetu, mnoho lidí se nyní obrací k bitcoinu jako k životaschopné alternativě. Zde se podíváme na to, proč se tak děje, jaké výhody má Bitcoin oproti tradičním platebním metodám.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img