Kryptoměny s největším potenciálem pro rok 2022

3
(2)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Je opravdu těžké posoudit, do kterých kryptoměn je z hlediska potenciálu, výhodné investovat. Investice do kryptoměn představují pro investory mnoho výzev, zejména pokud se k investici snaží přistupovat z hlediska poměru rizika a výnosu (R:R). My vám v tom pomůžeme v rámci recenze pro kryptoměny s největším potenciálem 2022.

*PR článek/reklama

Recenze pro kryptoměny s největším potenciálem 2022

Připravili jsme si pro vás recenzi kryptoměn s největším potenciálem. Seznam kryptoměn a bližší pohled na jednotlivé z nich, naleznete níže. 

  1. Dash 2 Trade (D2T) – Zbrusu nová kryptoměna s největším potenciálem
  2. Calvaria – Nejlepší krypto předprodej v oblasti her typu P2E
  3. IMPT – Kryptoměna s největším potenciálem, která disponuje inovativním uhlíkovým kompenzačním programem   
  4. Tamadoge (TAMA) – Čerstvě zalistovaná kryptoměna s největším potenciálem na burze OKX       
  5. Battle Infinity (IBAT) – Play to earn kryptoměna s největším potenciálem
  6. Lucky Block (LBLOCK) – Populární krypto projekt nabízející decentralizovaný ruletní systém

Bližší pohled na kryptoměny s největším potenciálem v roce 2022

Mezi naše nejlepší tipy patří nové krypto projekty s vysokým potenciálem, které se nyní nachází v předprodeji nebo byly čerstvě spuštěny, protože investice v nízké cenové hladině jsou pro vaše portfolio obvykle nejslibnější – nakupujte nízko, prodávejte vysoko, tedy následování strategie ‘buy low, sell high’. 

1. Dash 2 Trade (D2T) – Zbrusu nová kryptoměna s největším potenciálem

Kryptoměnou s největším potenciálem 2022 je určitě projekt Dash 2 Trade. D2T je platforma pro krypto obchodní signály a analýzy, která je poháněna nativním tokenem (D2T), který se také stal nejlepším interpretem v oblasti kryptoměn. D2T je token na bázi ERC-20, který mohou uživatelé Dash 2 Trade využít k tomu, aby využili všechny dostupné obchodní nástroje a funkce, které jim umožní činit dobře informovaná obchodní rozhodnutí.

Po zahájení předprodeje 19. října 2022 vybral projekt D2T za necelý týden téměř 2 miliony dolarů. Aktuálně v době psaní tohoto článku se projekt nachází již ve třetí fázi své předprodeje a počet tokenů, které za svou investici obdržíte, se neustále zmenšuje. Pokud jste si tedy udělali dostatečný průzkum a tento projekt se vám líbí, doporučujeme nadále neotálet s investicí. 

2. Calvaria – Nejlepší krypto předprodej v oblasti her typu P2E

Projekt Calvaria je nová karetní hra, která nabízí zcela nový herní zážitek v podobě sbírání a vylepšování karet a jejich používání v napínavých bitvách proti PvP protivníkům. Vývojáři si dali za cíl propojit herní svět s tím decentralizovaným a kryptoměnovým. Největší výhodou hry je bezesporu to, že herní předměty jsou ve vlastnictví hráčů a mohou je používat dle libosti.

Calvaria je v současné době již ve třetí fázi předprodeje tokenů RIA, přičemž cena tokenů s každou další fází roste. Vývojáři si kladou za cíl prorazit s hrou až na globální úroveň mezi světově uznávané turnaje a e-sport týmy. Pro více informací navštivte jejich oficiální webové stránky či sociální sítě, kde se dozvíte veškeré novinky projektu a neunikne vám žádná giveaway či důležitá událost!

3. IMPT – Kryptoměna s největším potenciálem, která disponuje inovativním uhlíkovým kompenzačním programem   

IMPT již dokázal, že je kryptoměnou s největším potenciálem pro rok 2022, protože během prvních dnů svého předprodeje projekt vybral od investorů více než 1 milion USD. Důvodem, proč se investoři na tuto hru hrnou, je fakt, že nabízí odměny a zároveň chce zlepšit situaci, co se našeho životního prostředí týče.

Investicí do tokenu IMPT přispívají investoři populárním značkám, které přispívají na ekologické účely. Investoři také obdrží tokeny IMPT při každém nákupu u partnerů projektu IMPT.

Své tokeny IMPT mohou investoři také přeměnit na uhlíkové kredity, v originálu ‘carbon credits’, které lze vyměnit za NFT či spálit. Investoři, kteří své uhlíkové kredity spálí, jsou odměněni dalšími body, protože tím kompenzují svou uhlíkovou stopu. Ve whitepaperu IMPT také naleznete, že investoři si mohou své NFT ponechat jako cenná aktiva, se kterými lze obchodovat.

Pokud vás projekt IMPT oslovil a zajímá vás více informací, určitě je sledujte na jejich webových stránkách a připojte se k jejich kanálu na Telegramu.

4. Tamadoge (TAMA) – Čerstvě zalistovaná kryptoměna s největším potenciálem na burze OKX

Tamadoge, projekt, který si získal označení “P2E Dogecoin”, je meme coin s přidanou využitelností jako herní měna a token, který přináší odměny svým hráčům pro nadcházející krypto hru založenou na bázi NFT.   

Tato kryptoměna s největším potenciálem růstu si klade za cíl vytěžit z tohoto označení, co nejvíce a zároveň nabídnout využitelnost, která zabrání efektu “pump and dump”, kdy např. Shiba Inu za rok vzrostla o 52 milionů procent a poté ztratila přibližně 90 % své hodnoty.   

Poté, co TAMA získala 19 milionů dolarů během předprodeje, byla zalistována na burze OKX – populární kryptoměnové platformě. Investoři mohou do tohoto meme tokenu investovat prostřednictvím centralizované a decentralizované burzy OKX – investice je tak dostupná všem bez ohledu na geografické bariéry. Po spuštění tokenu na burzu OKX za 0,03 USD dosáhla TAMA historického maxima (ATH) téměř 0,20 USD – což investorům zajistilo více než pětinásobný nárůst ceny.

5. Battle Infinity (IBAT) – Play to earn kryptoměna s největším potenciálem

Pokud se bavíme o kryptoměně s největším potenciálem 2022, tak na seznamu musí být zcela jistě i Battle Infinity. Projekt Battle Infinity nyní vyprodal svůj předprodej, a to v rekordním čase. Dosáhl svého hard capu po pouhých 24 dnech.

Battle Infinity je připravovaný ekosystém založený na metaverzu, který je plný přesvědčivých prvků typu P2E, a který byl zároveň ověřen společností CoinSniper. V rámci tohoto Metaverse světa si uživatelé mohou vytvořit vlastní avatary a zapojit se do her Battle Infinity, aby získali nemalé odměny.

Battle Infinity se chystá na IDO (ICO na DEXu) na burze PancakeSwap – umožní včasným investorům koupit si jejich nativní token IBAT, který bude vstupenkou na získání užitkového tokenu v jeho nadcházející hře pro svět Metaverse. IBAT je token BEP-20, který jede na blockchainu Binance Smart Chain s fixní nabídkou 10 miliard.

Spuštění projektu na burze PancakeSwap již proběhlo, ale investoři mohou stále využít nákupu na dané burze za příznivou cenu. IBAT je potenciálně dalším slibným altcoinem, který je třeba ve 4. čtvrtletí 2022 sledovat.

6. Lucky Block (LBLOCK) – Populární krypto projekt nabízející decentralizovaný ruletní systém   

Lucky Block (LBLOCK) se začal obchodovat na veřejných trzích na začátku roku 2022 a rychle dosáhl tržní kapitalizace v řádech stovek milionů dolarů, přičemž při uvedení na LBank dosáhl svého ATH – 0,0097 USD poté, co byl předtím uveden na burze PancakeSwap.

Lucky Block buduje globální decentralizovanou soutěžní platformu, která bude spravedlivější a transparentnější než nabídky tradičních subjektů, a do které se budete moci zapojit pokud se stanete vlastníkem některého z jejich NFT či nákupem jejich tokenů LBLOCK.

Cena tokenu LBLOCK se v současné době pohybuje kolem 0,001 USD a v bear marketu 2022, kdy došlo ke korekci, představuje LBLOCK příležitost, kdy můžete do tokenu investovat za nízkou cenu. Kromě toho projekt Lucky Block dokončil upgrade tokenu V2 a plánují se další výpisy na burze CEX.

Jak vyhledáváme kryptoměny s největším potenciálem 2022?

Níže jsme popsali některé z faktorů a měřítek, které zvažujeme při sestavování žebříčku kryptoměn s největším potenciálem:

Měření volatility cen kryptoměn


Pokud jde o kryptoměny, volatilita cen může odradit investory zvyklé na relativně klidné prostředí akciových trhů, ačkoli volatilita může letos vzrůst kvůli inflaci a rostoucím rizikům spojenými s přešlapy centrálních bank.

Pokud se však investor na věc dívá z dlouhodobějšího hlediska, např. tři roky, pak poměr rizika a výnosu není tak děsivý, jak se na první pohled zdá, nebo jak by se mohlo zdát z mediálních zpráv.

V delším časovém měřítku vyniká řada špičkových kryptoměn a některé z těchto potenciálně nejperspektivnějších kryptoměn jsme uvedli výše.

Použití Sharpe Ratio k analýze krypto aktiv


K měření toho, jakého výnosu bylo v minulosti dosaženo při daném množství rizika, použijeme finanční ukazatel zvaný Share Ratio. Je zřejmé, že Sharpe Ratio, stejně jako všechny ostatní finanční metriky, nemůže předvídat budoucnost, ale poskytuje užitečný nástroj pro srovnání různých mincí, kryptoměn a celkově jiných tříd aktiv.

Pokud jde o budoucí výnosy, zacházejme s kryptoměnami jako s jinými technologickými start-upy

Když se daří indexu NASDAQ, daří se i kryptoměnovému komplexu – v posledních několika měsících vykazují oba tyto indexy velmi vysokou pozitivní korelaci, což znamená, že se jejich ceny pohybují stejným směrem.

Pokud bychom tedy měli kryptoměnové projekty analyzovat způsobem ne zcela nepodobným tomu, jak přistupujeme k technologickým akciím, pak je klíčová jejich technologie a vyhlídky na zajištění budoucího tržního podílu na jejich adresovaných trzích.

Co je to tedy Sharpe Ratio?

Sharpe Ratio předpokládá, že nejlepší aktiva jsou ta, která kombinují nižší riziko s vysokými výnosy.

Za dobrou hodnotu Sharp Ratio se považuje 1,00 a více, přičemž hodnota 2,0 a více je považována za velmi dobrou.

Více o Sharp Ratio naleznete na našich webových stránkách. Analýzy Bitcoinu vůči Sharp Ratio tento trend znázorňují nejlépe.

Závěr pro kryptoměny s největším potenciálem 2022

Při investování do kryptoměn je běžnou mantrou udržovat diverzifikované portfolio, aby se zmírnilo riziko – v našem přehledu, kryptoměny s největším potenciálem 2022 jsme zahrnuli jak nové kryptoměny v předprodeji, tak kryptoměny, které jsou čerstvě po spuštění a můžete si je tak zakoupit přímo centralizovaným či decentralizovaným způsobem.

Ještě jednou musíme zmínit kryptoměnu, která se nachází stále v předprodeji a podle našeho týmu může být považována za potenciální skvělou investici – Dash 2 Trade (D2T). Po pouhých pěti dnech od zahájení předprodeje se tokenu D2T podařilo vybrat téměř 2 miliony dolarů. Vzhledem k tomu, že mince chce v průběhu 9 kol získat více než 40 milionů dolarů, měli by se investoři zapojit do předprodeje včas, než cena v konečné fázi předprodeje vzroste o 32 %.

Dalším skvělým výběrem s největším potenciálem je krypto projekt Calvaria. Tento projekt se stále nachází v předprodeji, stejně jako token D2T a jeho potenciální výnosy se mohou pohybovat ještě výše. 

Nezapomeňte si před každou investicí udělat dostatečný průzkum a vzít v úvahu riziko, které jste ochotni akceptovat. 

*Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img