[Večerní souhrn článků] • Cena dogecoinu vzrostla o více než 40 % • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena dogecoinu vzrostla o více než 40 %

Cena tokenu DOGE vzrostla o více než 40 % a dosáhla tak nejlepší úrovně za poslední dva měsíce. Meme kryptoměna vystartovala nahoru po zvěstech o kryptopeněžence Twitteru. Krátce na to však cena dogecoinu klesla. V době psaní zprávy se cena DOGE pohybuje okolo 0,076 USD. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin rally – Kolaps dluhopisového trhu – Fed pivot?

Bitcoin (BTC) se po mnoha týdnech pohnul z jednoho místa. Nebo to alespoň nyní tak vypadá. Pravda je takový, že není nic jisté. Protože trhy jsou v současnosti v takovém rozpoložení, že co platilo včera, nemusí platit dnes. Na trzích panuje velmi rizikové prostředí, s čímž je nutno počítat. Každopádně si vysvětlíme, co se to vlastně na trzích nyní odehrává.

27.10.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Další kolaps na akciích?

S&P 500 a Nasdaq mají za sebou růstové rally, které k dnešnímu dni trvalo asi dva týdny. A zdálo se, že rally může i pokračovat. Ovšem včera ke konci obchodního dne začaly některé růstové akciové tituly zase padat jako kámen.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zákonodárce EU nazývá Cardano „raketou“, protože ADA očekává Monster Bull Run

Stefan Berger, poslanec Evropského parlamentu a zpravodaj přelomového krypto zákona EU MiCA, po setkání s generálním ředitelem nadace Cardano chválil Cardano (ADA), dlouholetou síť první vrstvy, která před nedávnem dokončila svůj hard fork Vasil.

Zuckerberg prohlášení v konferenčním hovoru zapříčinila paniku a výprodej Mety

Mety jsou na tom nejhůře z celé hvězdné sestavy GAFAM. Je to pochopitelné. Hlavní příjem Mety plyne z reklamy a ještě dalších pár let plynout bude. V době recese, kdy firmy budou chtít ušetřit, jsou výdaje na reklamu a marketing na prvním místě.

Spojené království hodlá regulovat kryptoměnový průmysl

Podle poslední zpráv ze Spojeného království hlasovali místní zákonodárci o přidání kryptoměn do rozsahu činností, které mají být regulovány prostřednictvím nového zákona o finančních službách a trzích. Spojené království se tak zaměřuje na regulaci kryptoměnového průmyslu.

Bohatý kryptoměnový býk Rishi Sunak se po rezignaci Trussové stal britským premiérem

V komplikovaném světě britské politiky byl po kontroverzním odchodu Liz Trussové zvolen nový premiér. Premiérem Spojeného království se po vítězství ve vedení Konzervativní strany stal kryptoměnový býk a bývalý britský ministr financí Rishi Sunak.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
callidus

Musk potřebuje prachy na Twitter.
Takže si hraje zase tu svoji hru a opět mu to vychází

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Nj. holota bude opět vzývat svého autistického spasitele skrze meme fork Litecoinu. Takže nic nového, co bychom už neviděli.

callidus

Pěkně jsi mě nakrknul, Himl,hergot,krucajs,element. Nesnáším, když tady se mnou někdo souhlasí.
Vícekrát to nedělej !

Miroslav

Doge nám zase znovu ukáže sílu… věřím managerovi Muskovi….to bylo jasný, že poletí, stačí se kouknout na graf….ten si o to řikal už měsíce 🙂

callidus

Pane Bože,do čeho jsi to život dal !?!

spot_img