Zákonodárce EU nazývá Cardano “raketou”, protože ADA očekává Monster Bull Run

5
(4)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Stefan Berger, poslanec Evropského parlamentu a zpravodaj přelomového krypto zákona EU MiCA, po setkání s generálním ředitelem nadace Cardano chválil Cardano (ADA), dlouholetou síť první vrstvy, která před nedávnem dokončila svůj hard fork Vasil.

Europoslanec Stefan Berger chválí Cardano

Dr. Stefan Berger, člen Křesťanskodemokratické unie (CDU), se vyjádřil na adresu společnosti Cardano, když ocenil její růst na trhu.

Při psaní na Twitteru se Berger rozplýval, že Cardano je “raketou” v krypto průmyslu. Poznamenal také, že některé z jeho diskusí s generálním ředitelem nadace Cardano Frederikem Gregaardem se točily kolem nařízení Evropské unie o trzích s kryptoaktivy (MiCA).

Tento regulační balíček zahrnuje širokou škálu témat souvisejících s kryptoměnami, včetně právního statusu všech hlavních měn a stablecoinů a regulace těžebních a obchodních míst pro kryptoměny. Berger vedl nejen přípravu zákona ve výboru, ale byl také zodpovědný za zapracování kompromisních revizí a usnesení. Zákonodárci Evropské unie začátkem tohoto měsíce drtivou většinou hlasovali pro přelomovou novou kryptolegislativu. Zákon vstoupí v platnost 12 až 18 měsíců po zveřejnění v úředním věstníku bloku, k čemuž pravděpodobně dojde na jaře příštího roku.

V tweetu o setkání Gregaard ze společnosti Cardano vykreslil německého politika jako “vášnivého a angažovaného tvůrce politiky”, který kladl inteligentní otázky o společnosti Cardano a věnuje se podpoře růstu blockchainových aplikací v celé EU.

ADA stoupla o 14 % na pozadí oživení hlavních kryptoměn

Kryptotrhy za posledních 24 hodin přidaly k celkové kapitalizaci přibližně 6,78 %, když Bitcoin poprvé od začátku října znovu překonal hranici 20 000 dolarů.

Ethereum, druhá největší kryptoměna v odvětví, tento týden rovněž vykazuje býčí sílu. Tato mince za posledních 24 hodin vzrostla o 13,10 % a vymanila se tak z úzkého obchodního rozpětí, které v posledních týdnech určovalo její cenovou akci.

Pohyb ceny ADA je ještě působivější, protože osmá největší kryptoměna během dne vyskočila o celých 14,38 % a v době zveřejnění se obchodovala kolem 0,4045 USD. Je pozoruhodné, že poslední cenová akce přišla poté, co renomovaní znalci trhu poukázali na to, že token Cardano ADA je vysoce podhodnocený. Býci ADA se ozvali v plné síle a naznačili, že pokud bude současná nákupní aktivita pokračovat, ceny by se mohly posunout výše.

Závěr

A jak se na ADA tváříte vy, držíte jej? Nebo raději držíte BTC?

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ivan

ADA není špatný, ale ve srovnání s matic stále zaostává. Polygon bude ta raketa…

an onym

Proč myslíte, že zrovna polygon? Mě přijde, že proti cardanu má docela slabiny – centralizace, vazba na ethereum, neexistující řešení identity, bootstrap.

an onym
Hodnocení článku :
     

Vy si s tím google translatorem nedáte pokoj. minule ..Bitcoin projekty „daří na regulační jistoty“ a …
teď zase … “ inteligentní otázky o společnosti Cardano “…

Rob

ADA je špičkový coin. A hlavně… Jako jeden z mála je doopravdy fér. Souhlasím s panem křesťanem.

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Chápeme, že i holota baží po bohatství, ale používat přitom hlášky jako “opravdu fér”, tak to je i na nás dost silná káva!

Rob

Pokud něco nevíte, ptejte se. Věřte, funguje to lépe, než urážky. Ovšem pokud skutečně reagujete na můj příspěvek, usuzuji, že je pro vás patrné těžké chápat kontext. Možná právě to je původcem vaší frustrace, kterou tzv. projektujete do ostatních, přestože se ve skutečnosti jedná o problém váš. Je to vcelku běžný jev. Pardon, pouze uvažuji nahlas. Mimochodem…: Nevlastníte náhodou exekuční firmu?

Standa

..exekuční firmy vlastní jeho. 🙂

AjRep

No nevím. Mají docela závažný problém s pomalu se vlekoucím vývojem. Dlouho to omlouvali tím, že chtějí, aby dodali po všech stránkách špičkový produkt a dost lidí jim to věřilo. Pak přišla loni funkce škálování a ukázalo se, že je to celé tak nějak nedodělané a nedomyšlené. Soustavně nedodržují termíny a dosažené výsledky hodně nadsazují. Snad by to mohl být jednou zajímavý a kvalitní blockchain, ale kdo na to má pořád čekat.

Poslední editace 7 měsíců před přes AjRep
an onym

To máte špatný zdroj informací. Škálování t.j. éra Basho, jak ji mají popsanou na stránkách, začala cca před měsícem forkem Vasil a bude pokračovat dalšími 1-2 kroky.
Cardano je technicky naprostá špička a vývoj jde velmi rychle dopředu.
Zkuste být konkrétní, co vám na cardanu nefunguje, jaká funkce mu chybí.

Rob

Je pro vás důležitější kvalita release nebo dodržování termínů? Uvědomte si, že veškeré termíny jsou pouze orientační. A pokud jde o blockchain, platí to stonásobně, protože ve vydání NESMÍ BÝT ZÁVAŽNÁ CHYBA. Není to jako programování kecálka typu Messenger či jiné primitivní aplikace, kterou teoreticky zvládne jediný vývojář. Na Cardano pracuje plno vývojářů a jedná se o jeden z nejživějších coinů vůbec. Stačí sledovat repozitáře.

Reklama: