[Večerní souhrn článků] • Americký dolar klesá na 3týdenní minima, cena BTC roste • a další články

4
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Americký dolar klesá na 3týdenní minima, cena BTC roste

Cena největší kryptoměny světa dnes vzrostla o více než 2 % na 19 803. Děje se tak poté, co americký dolar klesl na 3týdenní minima. Dobře si vedly také S&P 500 a Nasdaq Composite Index. Americký dolarový index však ztrácel. [1]

Analýzy a trhy

25.10.22 Analýza NATGAS EU – Cena plynu na burze strmě klesla

Cena plynu na burze strmě klesá. Od konce srpna cena plynu v EUR/MWh ztratila více jak 72 % z all time high úrovně. Samozřejmě jsou ceny plynu v dlouhodobějším kontextu stále velmi vysoké. Dlouhodobě ceny oscilovaly zhruba kolem 20 EUR/MWh.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Předseda SEC Gary Gensler: Kryptoměnové burzy jsou „vysoce centralizované“

Předseda Komise pro cenné papíry Gary Gensler ve svém posledním útoku na krypto průmysl zpochybnil jeho decentralizační vlastnosti.

Giustra: Globální politický establishment může zničit bitcoin

Kanadský podnikatel a těžební magnát Frank Giustra před nedávnem poskytl rozhovor, ve kterém prohlásil, že globální politický establishment se může v blízké budoucnosti pokusit o zničení bitcoinu. Co dalšího řekl kanadský těžební magnát?

Korelace zlato vs BTC signalizuje, že se bitcoin stává bezpečným přístavem

Nová studie uvádí, že i navzdory probíhajícímu medvědímu trhu s kryptoměnami investoři stále více vyhledávají bitcoiny.

Je čas na další obrovský BTC breakout

Il Capo of Crypto, populární obchodník s kryptoměnami, který na začátku letošního roku správně předpověděl propad trhu, nyní tvrdí, že bitcoin (BTC) je na pokraji tolik očekávané rally.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img