Je čas na další obrovský BTC breakout

4.8
(6)

Il Capo of Crypto, populární obchodník s kryptoměnami, který na začátku letošního roku správně předpověděl propad trhu, nyní tvrdí, že bitcoin (BTC) je na pokraji tolik očekávané rally.

Capo má s předpověďmi cen bitcoinu docela dobré zkušenosti. V březnu letošního roku tento stratég s jistotou předpověděl, že bitcoin klesne pod 23 000 USD. A přesně to se také stalo. Primární kryptoměna se nakonec v červnu dostala až k 17 800 USD.

Zdá se, že bitcoin čeká explozivní breakout

Bitcoin se již 14 dní v řadě pohybuje kolem úrovně 19 000 dolarů. Obchodníci se snaží zorientovat a rozmotat řadu problémů, které trhy v posledních měsících trápí. V době psaní článku se BTC obchodoval za 19 288 USD, což je oproti předchozímu 24hodinovému období stále mírný nárůst necelého půl procenta.

Obchodník Capo nicméně naznačuje, že další zisky by mohly být na obzoru. V nedávném tweetu analytik poznamenal, že “je čas”, aby se bitcoin odrazil, protože medvědi poskytují potřebné raketové palivo pro růst.

Cenová akce vypadá býčí. Heatmapy vypadají býčí. Je čas … Vidím jen spoustu shortů, které by měly být stlačeny. Shortování supportu není dobrý nápad.

Pro ty, kteří nevědí, short squeeze označuje ostrou rally vyvolanou likvidací medvědích pozic. Shortující investoři jsou tak nuceni kvůli rychle rostoucím cenám likvidovat své pozice. To následně vytváří silný tlak na růst ceny, což zase vede k dalšímu prudkému cenovému pohybu.

V nedávno zveřejněném updatu trhu pak dodal, že bychom se měli ještě tento týden dočkat ceny 21 000 USD za bitcoin.

Breakout a náročné období pro kryptoměnový trh

Primární kryptoměna má za sebou několik nervózních měsíců. Musí se vypořádat s panující makroekonomickou nejistotou, politickým otřesem ve Velké Británii či s vyčerpáním a nezájmem o kryptoměnový trh obecně. V současné době se BTC stále obchoduje o více než 70 % níže od svého maxima 69 044 dolarů stanoveného v listopadu 2021. Při současných cenách činí jeho tržní kapitalizace přibližně 371 miliard dolarů.

Závěr

Situace není na první pohled růžová. Pokud se na kryptoměnové dění podíváme trošku z odstupu, uvědomíme, že navzdory panujícímu medvědímu cyklu značný počet velkých hráčů na Wall Street, včetně společností Mastercard a Google, pilně vyvíjí a buduje produkty zaměřené na kryptoměny. Je nejspíše jen otázkou času, kdy tyto šíleně býčí fundamentální katalyzátory spustí opravdovou rally.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
BlackA
Hodnocení článku :
     

Tak tak… Vzhledem k tomu, jak všichni akumulují a volatilita se blíží 0 je dost pravděpodobné, že to bude brutální raketa. Pravděpodobně to zase whales sestřelí někde na 40k-45k, nicméně menší oživení bude fajn. Také jsem předpokládal drop až na těch 12.8K, ale vypadá to, že máme poslední příležitost nakoupit ještě za ,,lidové” ceny. Protože nakupovat za 60k+ to už budou jen opravdu movití klienti a BTC se tak stane celkem exkluzivní 🙂 No, uvidíme.

Darth Karel

Chlape, chci ždibek toho matrošu, který bereš…

Mirek

Taky si myslím,sice jsem jen polovinu kapitálu v trhu,ale raději koupit na 19 než si nechat ujet vlak.Pokud půjdem pod 15 tak nakoupím za druhou půlku.Pokud ještě níž tak mám nachystán ještě nejaký kapitál který je spíše jako železná pojistka ale za 10 proč ne.Grafy na lookintobitcoin mluví jasně,není nač čekat.

Dariusz Matuszyński

50% nakoupit teď a 50% si nechat na propady může být dobrá strategie 🙂

Marek

pockej si na 2.11.. 😀 bude Ralky na 10k 😀
A pozdravuj pana Powella 😀

Mirek

Když sjem to počítal tak to dno na týdenním grafu vychází na 7.11. pokud by se bearmarket opakoval ve stejné délce,ale všechno může být jinak.Čekal snad někdo double top?

Martin Burdik

Proč by měli “MOVITÍ KLIENTI,,začít nakupovat za 60 tisíc bitcoin,když dnes můžou nakupovat za 19 tisíc můžeš to nějak vysvětlit!

Ondřej F.

Lol. Vem si prášek. Kde píše, že začnou kupovat až na 60K? Jako s tím souhlasim, já si BTC na 60K už nekoupim, raději nakoupim levnější alty, které mají lepší potenciál na zhodnocení.

Martin burdik

Tady se to píše CITUJI…..Protože nakupovat za 60k+ to už budou jen opravdu movití klienti a BTC se tak stane celkem exkluzivní.
Tady je to někdy jak u blbejch na dvorku.

Lukas22

Zase nepravdivy clanok. Tak som si kukol toho “Il Capo of Crypto” a jedine co dlhodobo pise je rast na 21k a potom strmy pad pod 16k. Ziadna velka rally. Iba shortsqeeze a potom hladanie dna.
Radek Dintar trapko

spot_img