Bitcoin live stream – Bitcoin rally – Kolaps dluhopisového trhu – Fed pivot?

3
(2)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) se po mnoha týdnech pohnul z jednoho místa. Nebo to alespoň nyní tak vypadá. Pravda je takový, že není nic jisté. Protože trhy jsou v současnosti v takovém rozpoložení, že co platilo včera, nemusí platit dnes. Na trzích panuje velmi rizikové prostředí, s čímž je nutno počítat. Každopádně si vysvětlíme, co se to vlastně na trzích nyní odehrává. Probíhá earnings a některé tituly jdou kvůli tomu zase ke dnu. Nebo k tomu mají dost blízko. Dále si nemalá část trhu zase vysnívá, že Fed bude muset brzy otočit ve prospěch umírněnějšího přístupu. Proč si to trhy vlastně myslí? To si vše vysvětlíme v 19:00 na kanále Žraloci sobě.

Jsem nově i na Linkedinu, kde sdílím některé své postřehy a nejlepší články. Směle mě tam můžete sledovat.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
michal

Pravda je takový, že není nic jisté

spot_img