[Večerní souhrn článků] • Cena tokenu QANX se kvůli hacku propadla o více než 90 % • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena tokenu QANX se kvůli hacku propadla o více než 90 %

Hacker, který zaútočil na blockchainovou síť QANplatform a přivlastnil si tak 1 milion dolarů nativního tokenu QANX, způsobil zhroucení ceny. Od útoku hackera se token propadl o více než 90 %. Vklady a výběry byl na kryptoburzách pozastaveny. [1]

Analýzy a trhy

Tuzemská zářijová inflace je nejvyšší od roku 1993

Tuzemská zářijová inflace zase mírně akcelerovala a dosahovala meziročních 18 %. Což je nejvíce od roku 1993. Oproti srpnovým číslům máme meziměsíčně růst o 0,8 procentního bodu. V létě inflace svou akceleraci zastavila, ale stále se držela na velmi vysokých úrovních.

Analýza XAU (zlato) – Zlato testuje support, odraz před námi?

Zlato (XAU) v závěru září začalo rally, které nás dostalo nad dříve proražený klíčový support. Během několika dnů cena vzrostla o cca 7 %, což můžeme označit za solidní short squeeze.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zero-knowledge KYC by mohl vyřešit hádanku soukromí vs. dodržování předpisů

Podle partnera jedné z firem rizikového kapitálu se s tím, jak dozrává odvětví Web3, stále více diskutuje o nulovém zero-knowledge KYC (nulová znalost zákazníka – zkKYC) jako o prostředku, jak dodržet přísné finanční předpisy a zároveň zachovat soukromí uživatelů.

Google použije Coinbase a začne přijímat kryptoměny za své cloudové služby!

Google: začátkem příštího roku budou uživatelé moci platit za cloudové služby pomocí kryptoměn, jako jsou bitcoiny a ethery, prostřednictvím Coinbase.

DappRadar: Zájem o NFT opět roste

Podle nejnovějších dat platformy DappRadar ve světě opět roste zájem o nezaměnitelné tokeny (NFT). Indikátory naznačují zotavující se kryptoměnový trh. Co dalšího ukazuje nejnovější zpráva DappRadar?

Generální ředitel Bitwise říká, že medvědí trh je okamžikem pro vydělávání jmění a projektuje krypto rally v roce 2024

Pokles kryptotrhu v roce 2022 ovlivnil aktivitu investorů, z nichž většina čeká na dno a na možné oživení, aby se mohli zapojit. Současný medvědí trh se však vyznačuje obrovskou nejistotou pramenící z regulace stavu ekonomiky, nicméně někteří odborníci věří, že existuje základ pro vytváření zisků.

Bitcoinové nákupy velryb nabírají na obrátkách

Bitcoinové (BTC) velryby si od května „užívají nejdelší akumulační série“. V období devíti po sobě jdoucích dní od 27. září ale přidaly do svých peněženek 46 173 BTC (v hodnotě přibližně 929 milionů dolarů).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img