DappRadar: Zájem o NFT opět roste

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nejnovějších dat platformy DappRadar ve světě opět roste zájem o nezaměnitelné tokeny (NFT). Indikátory naznačují zotavující se kryptoměnový trh. Co dalšího ukazuje nejnovější zpráva DappRadar?

Opěr roste poptávka po NFT

Nejnovější data blockchainové platformy DappRadar ukazují, že trh s NFT zažívá opětovný růst. Podle společnosti podnikání v oblasti NFT je stále velmi žádané.

Prodej nezaměnitelných tokenů ve 3. čtvrtletí letošního roku kles, oproti 2. čtvrtletí však došlo k nárůstu tržeb o 8,3 %. Objem obchodů NFT se ve 3. čtvrtletí vyšplhal na 2,71 miliardy amerických dolarů.

Nejvyšší boom NFT nastal v minulém roce. Trh s nezaměnitelnými tokeny v letošním roce klesl o více než polovinu, nejnovější údaje však signalizují zotavující se trh. Zájmu o NFT dopomáhá také poptávka po blockchainovém hraní.

Podle nejnovějších zpráv zůstaly blockchainové hry povětšinou bez výrazné změny trendu. Platforma DappRadar uvádí:

To je optimistická indikace pro blockchainové hry, prototže mnozí předpokládali, že pokud herní aplikace přestanou být pro běžného uživatele finančně výhodné, ztratí většinu své hráčské základy. Ukázalo se, že je to nepravda.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 213 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 300 USD.

Závěr

Stagnaci na trhu kryptoměn způsobilo současné medvědí období. Velké NFT projekty si však dokázaly udržet svoji dominanci. Co si o NFT myslíte vy? Vlastníte nějaké? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě.

Na seznam nezaměnitelných tokenů se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Majk

Jj muzu potvrdit.ja jsem si minuly mesic koupil svoje treti NFT za $5700 🥳

bkf1

Kurňa skoro za „stopáďo“😀 tak ať se časem vyplatí 🍀👍

Majk

Dik,dostavam podil ze zisku firmy takze prozatim vychazi navratnost na cca 8 let.ale je bear market. tak verim ze se to zlepsi

Reklama: