Generální ředitel Bitwise říká, že medvědí trh je okamžikem pro vydělávání jmění a projektuje krypto rally v roce 2024

3.4
(5)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Pokles kryptotrhu v roce 2022 ovlivnil aktivitu investorů, z nichž většina čeká na dno a na možné oživení, aby se mohli zapojit. Současný medvědí trh se však vyznačuje obrovskou nejistotou pramenící z regulace stavu ekonomiky, nicméně někteří odborníci věří, že existuje základ pro vytváření zisků. 

Zejména generální ředitel Bitwise Hunter Horsley navrhl, že navzdory tomu, že kryptoměny představují příležitost, jak kdykoli vydělat peníze, medvědí trh je ideální pro budování bohatství, řekl během rozhovoru pro Bloomberg Technology 11.

„Zatímco v mnoha okamžicích kryptotrhu existují příležitosti, jak vydělat peníze, momenty medvědího trhu jsou momenty, kdy lze vydělat jmění. A tak se někteří umisťují na současném medvědím trhu a přicházejí do vesmíru.“

Možná rally v roce 2024

Je zajímavé, že exekutiva poukázala na to, že kryptoměny se pravděpodobně pustí do nového cyklu v roce 2024. Podle Horsleyho:

„Dostáváme čtyřleté cykly, dostáváme tři roky býčích trhů s rostoucí dynamikou a pak dostáváme rok medvědího trhu. V roce 2014 tedy trh klesl téměř o 60 %; 2018, trh klesl o 70 %; a tento rok je zřejmé, že trh v roce 2022 klesl o přibližně 60 %. Pokud bude trh pokračovat ve svém historickém trendu, očekává se, že příští rok začneme nový cyklus.”

Stojí za zmínku, že současná korekce trhu byla částečně ovlivněna převládajícími makroekonomickými faktory, jako je inflace a zvyšování úrokových sazeb. V této linii byl významně testován status bitcoinu jako zajištění proti inflaci.

Podívejte se na celý rozhovor níže:

Závěr

Krach přichází poté, co sektor přilákal příliv institucionálních investorů, jejichž aktivity se výrazně zpomalily. Je pozoruhodné, že Horseley již dříve pozoroval rostoucí poptávku po kryptoměnách ze strany institucí ve srovnání s drobnými investory. Co myslíte? Naplní se predikce Horseleyho pro následující léta?

Jsme nově i na LinkedIn, kde sdílíme nejlepší články. Směle nás tam můžete sledovat. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Žasnu

Ty překlady jsou čím dál tím horší. Chudáci investoři přicházejí do vesmíru. 😀

spot_img