[Večerní souhrn článků] • Binance se zaregistrovala na Novém Zélandu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance se zaregistrovala na Novém Zélandu

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě Binance se zaregistrovala u novozélanského ministerstva obchodu. Kryptoburza je na Novém Zélandu vedena jako poskytovatel finančních služeb kvůli nedostatečným regulacím a přísným pravidlům. [1]

Analýzy a trhy

30.09.22 Analýza XAU (zlato) – Zlato zpátky nad klíčový support?

Zlato šlo stejně jako akcie hodně dolů. Na rozdíl od akcií, ale trh se zlatem přišel o klíčový support. A další zastávka je mnohem hlouběji. Avšak dochází k možnosti obratu, protože býci usilovně o dříve ztracenou hladinu bojují.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Elon Musk říká, že blockchain Twitter není možný

Jak vyšlo najevo ze zprávy Business Insider a soudních spisů, šéf kryptoburzy FTX Sam Bankman-Fried měl zájem podílet se spolu s Elonem Muskem na koupi Twitteru a nabídl zakladateli Tesly, aby sociální síť převedl na koleje blockchainu.

BlackRock, největší světový správce aktiv, právě spustil nový fond ETF blockchainových společností

Nejnovější burzovně obchodovaný fond (ETF) společnosti BlackRock nabízí expozici 35 společností souvisejících s blockchainem.

Inflace eurozóny vůbec poprvé dvouciferná

Inflace eurozóny dosáhla nového rekordu a vůbec poprvé v historii je na dvouciferných hodnotách. Inflace oproti srpnu vzrostla o 0,9 procentního bodu na 10 %. Evropská centrální banka (ECB) tak má povinnost zaujmout agresivnější postoj vůči akceleraci cenové hladiny v eurozóně.

Ghana se snaží dohánět další země v adopci kryptoměn

Analytická společnost Chainalysis ve své nejnovější zprávě uvádí, že Ghana se v současné době snaží dohnat Nigérii nebo Keňu v adopci kryptoměn. Co dalšího uvádí zpráva Chainalysis o míře adopce v Africe?

Jakou digitální měnu si Rusko zvolí pro přeshraniční platby? Bitcoin to pravděpodobně nebude

Bitcoin vypadá na první pohled jako vhodné řešení pro přeshraniční krypto platby v Rusku, ale existuje mnoho důvodů, proč je taková volba vlastně velmi sporná.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: