[Večerní souhrn článků] • Indonéští regulátoři: Většinu vedení kryptoburz by měli tvořit občané • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Indonéští regulátoři: Většinu vedení kryptoburz by měli tvořit občané

Podle náměstka ministra indonéského ministerstva obchodu by kryptoměnové burzy měli tvořit ze dvou třetin ředitelé a komisaři z řad občanů. K této zprávě se přidalo i několik regulátorů. Podle návrhu by ředitelé a komisaři kryptoburz měli mít bydliště v Indonésii. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

21.09.22 Analýza SPX a Nasdaq – Den D, trhy jsou připravené

Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq jsou již několik dnů v kuse bez jakéhokoliv kurzového pohybu. Což je takový standard, když se blíží zasedání Federálního rezervního systému.

21.09.22 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin na 18 000 USD vymazává ztrátu!

Bitcoin se po velkém propadu o 3 000 USD pomalu táhne nahoru k 20 000 USD. Podpora na 18 000 USD konečně odvádí svou práci a během následujícího víkendu to může Bitcoin dotáhnout na 20 500 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BitPay potvrzuje Bitcoin jako nejpoužívanější kryptoměnu uprostřed medvědího trhu

V důsledku medvědího trhu hrozilo, že mnoho uživatelů kryptoměn pozastaví bitcoinové platby, protože mnoho kryptoměn ztratilo na hodnotě. Nálada uživatelů však ani trochu nezakolísala. Překvapivě si stále udržuje pozici nejpoužívanější kryptoměny, a to i přes volatilitu trhu a sníženou míru kryptografických plateb.

Sankcionování kryptomixérů má pomoct v boji proti praní peněz z Ruska a dalších zemí

Náměstkyně ministryně financí Elizabeth Rosenbergová pokračuje v rétorice o nutnosti tvrdého postihu kryptomixérů v USA. Soukromí transakcí se zřejmě vládám líbí jen v rámci státních rozpočtů.

Další bitcoinové nákupy MicroStrategy

Americká softwarová společnost Microstrategy, která se řadí mezi největší držitele kryptoměn na světě, opět provedla nákup bitcoinu. V současné době drží, podle jejich oficiálního sdělení, více než 130 000 bitcoinů.

Nassim Taleb: „Bitcoin je jako rakovina“

Nassim Taleb je světoznámý spisovatel, statistik a specialista na řízení rizik. Jeho knihy Černá labuť a Antifragilita patří mezi povinnou četbu pro investory, kteří se nechtějí jednoho dne dočkat nemilého překvapení. Taleb se ve svých knihách snaží pochopit, jak vyzrát na náhodu a jak s ní pracovat v životě i ve světě investicí.

Čeká Bitcoin další „leg down“ na 12 000 USD?

Poté, co trh s kryptoměnami během týdne ztratil 165 miliard dolarů ze své tržní kapitalizace, klesl Bitcoin (BTC) pod 20 000 dolarů. Fakt, že se i nadále snaží dostat zpět nad tuto hranici,  vede analytiky trhu k tomu, aby se pokusili předpovědět budoucí pohyby tohoto aktiva.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: