[Večerní souhrn článků] • CME Group plánuje spustit futures na bitcoin a ether • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Nepřehlédněte dnešní vydání:

Analytický měsíčník – 7/2022

Zpráva dne

CME Group plánuje spustit futures na bitcoin a ether

Americká burzovní společnost Chicago Mercantile Exchange Group (CME Group) si podle dnešního oznámení klade za cíl zahájit obchodování s futures kontrakty na Bitcoin Euro a Etherum Euro. Společnost plánuje futures kontrakty spustit od 29. srpna letošního roku. [1]

Analýzy a trhy

04.08.22 Analýza BTC/USD – Medvědi mají vyšší ceny pod kontrolou

Bitcoin (BTC) stále pokračuje v mírném poklesu. Až na krátké pokusy o odraz se jaksi nedaří vývoj kurzu obrátit. Čili pořád platí scénář, ve kterém počítáme s možností otestování supportní diagonály. Supportní diagonály, kterou jsme otestovali v průběhu předešlých několika týdnů několikrát.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Společnost Meta zavádí funkci Instagram NFT ve 100 zemích

Gigant sociálních médií také přidá podporu pro různé peněženky Web3. Navzdory rozšířenému skepticismu mainstreamu vůči NFT společnost Meta tuto technologii zdvojnásobuje.

Turisté se hrnou do Salvadoru i přes bitcoinový medvědí trh!

Navzdory tomu, že bitcoin je od svého ATH ve více než 60% ztrátě, Salvador přitahuje turisty jako magnet a hlásí velký růst turismu.

Katolická arcidiecéze bude přijímat kryptodary

Kryptoměnová platforma Engiven oznámila spolupráci s katolickou arcidiecézí, aby nejen věřící mohli anonymně posílat finanční prostředky pomocí velkého počtu různých tokenů. Kryptodary budou mít za cíl podporu farností.

Je jen otázkou času, než dojde k velkému hacku v kryptohrách

„Neuspokojivá“ opatření v oblasti kybernetické bezpečnosti mezi kryptohrami typu play-to-earn (P2E) představují velké riziko pro projekty GameFi a jejich hráče, varuje auditor kybernetické bezpečnosti blockchainu společnost Hacken.

Pokuta 30 milionů dolarů pro Robinhood Crypto

Ministerstvo finančních služeb státu New York (NYDFS) v úterý udělilo jednotce pro obchodování s kryptoměnami společnosti Robinhood pokutu ve výši 30 milionů dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře