[Večerní souhrn článků] • Finanční regulátor udělil divizi Robinhood pokutu 30 milionů dolarů • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Finanční regulátor udělil divizi Robinhood pokutu 30 milionů dolarů

Newyorské ministerstvo pro finanční služby oznámilo pokutu ve výši 30 milionů amerických dolarů pro kryptoměnovou divizi platformy Robinhood. Podle sdělení finančního regulátora divize Robinhood porušila zákon proti praní špinavých peněz, kybernetické bezpečnosti a ochraně spotřebitelů. [1]

Analýzy a trhy

02.08.22 Analýza BTC/USD – Jdeme na supportní diagonálu

Bitcoin (BTC) šel opětovně do korekce. Hned po tom, co se podařilo jen velmi těsně překonat vrchol z 20. července. Jak jsem včera říkal, máme vyšší vrchol a vyšší close. To je pozitivní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Švýcarská banka Sygnum rozšiřuje krypto staking o cardano

Kryptoměnám nakloněná banka Sygnum Bank pokračuje v rozšiřování svých kryptografických služeb spuštěním podpory pro staking cardana (ADA).

Jak přišli k bohatství top 10 krypto miliardáři podle časopisu Forbes

Od hodlerů po tvůrce burz a směnáren – toto jsou kryptoměnoví miliardáři na listu Forbes, stvoření zlatou horečnou digitálního druhu.

Morgan Creek: Další bull run nastane v roce 2024

Generální ředitel společnosti Morgan Creek, Mark Yusko, v nedávném rozhovoru předpověděl, že další bull run na bitcoinu nastane již za dva roky. Co dalšího prohlásil Mark Yusko z Morgan Creek?

SEC odhalila podvodnou krypto pyramidu, zisk pro autory 300 milionů dolarů

Podle  tiskové zprávy vydané americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC) bylo 1. srpna obviněno jedenáct lidí za svou roli při vytváření a propagaci Forsage, podvodné krypto pyramidy a Ponziho schématu, které přineslo více než 300 milionů dolarů od retailových investorů po celém světě.

Japonská centrální banka odkládá kvůli nedostatečnému zájmu veřejnosti plány na spuštění CBDC

Japonská centrální banka testuje již od roku 2021 technickou proveditelnost emise digitální měny centrální banky (CBDC) a v dubnu zahájila druhou fázi experimentování. Nedávno ovšem přišel nečekaný zvrat a banka oznámila, že se rozhodla plány na její zavedení pozastavit kvůli slabému zájmu širší veřejnosti.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: